RPGranda, czyli świat po drugiej stronie

| Dodano: 18 luty 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Jack uważa, że jego studia są do niczego. Jego kumple, Mike i Louis, w zasadzie uważają mniej lub bardziej podobnie. Mając jednorazową szansę na przeżycie czegoś autentycznie ekscytującego, zapisują się na eksperyment prowadzony przez nieco ekscentrycznego doktora Franco. W roli królików doświadczalnych lądują także Alice i Katherine. Piątce studentów powiedziane zostaje, że celem całego ambarasu jest przeniesienie ich do wirtualnej rzeczywistości gry komputerowej, będące biletem zasadniczo w dwie strony. Okazuje się, że powiedzieć hop i przeskoczyć to jedna rzecz – gorzej wrócić. Okazuje się też, że to dopiero pierwsza z wielu naprawdę ważnych, a jakoś uprzednio pominiętych rzeczy, którą Oddziałowi 2. przyszło w naprawdę bolesny sposób zrozumieć. Jak choćby to, co stało się z Oddziałem oznakowanym numerem 1, i co istotniejsze – dlaczego. Pantery? Raptory? Demony? Wiły? Krasonludy i Elfy? Inni ludzie? Roboty? – kto jest prawdziwym zagrożeniem? Która wersja „prawdy” jest prawdziwa? Po której stronie teleportu istnieje lepszy alkohol i o co w ogóle biega doktorowi Franco?

Źródło: http://www.ebooki123.pl/rpgranda-czyli-swiat-po-drugiej-stronie_p315 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "RPGranda, czyli świat po drugiej stronie"

Opinia

Nudzi Ci się? Wejdź do gry...

Awatar użytkownika

Niezła powieść fantastyczna. Częściowo dzieje się w rzeczywistości a częściowo w świecie wirtualnym, choć do końca nie wiadomo gdzie aktualnie. Dobra zabawa.

5 sierpień 2014 14:34

Nowa opinia

Recenzje dla: "RPGranda, czyli świat po drugiej stronie"

RPGranda, czyli świat po drugiej stronie

Przynajmniej początkowo, akcja biegnie w ogromnym tempie. Dziś główny bohater śpi wygodnie w łóżku, a już jutro stoi oko w oko z diabłami. Duża część przygody zostaje skrócona i opowiedziana dość lakonicznie, tak by czytelnik mógł szybko przejść do sedna sprawy. Podczas pierwszej części książki, główną rolę odgrywa wyobraźnia. Dopiero później do głosu dochodzą słowa.   Już z początku poznajemy sprawcę całego zamieszania. Jest nim szalony doktor, próbujący podbić ówczesny świat wynalazkami, które...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl