Premiera książki Igora Kruka

Obrazek artykułu
Migawka swoją premierę ma 18 września. Książkę poleca Wydawnictwo Psychoskok.


Tomek, dwudziestosiedmioletni menedżer dużej, warszawskiej firmy, jest człowiekiem sukcesu. Prowadzi spokojne, dostatnie życie. Kiedy pewnego dnia, w wagonie metra, podczas awarii, wpada na piękną blondynkę, od razu wie, że to przeznaczenie wkroczyło w jego los.


Sylwia, studentka pedagogiki na warszawskiej uczelni, gdy przewraca się na nieznajomego w metrze, momentalnie zaczyna czuć, że to będzie coś wyjątkowego.

Pewna blondynka umiera ze strachu, wieziona nocą, pustą, leśną drogą przez trzech oprawców…


„Migawka” przedstawia dwie odrębne historie, które mają miejsce w tej samej okolicy. Czytelnik przenosi się z centrum Warszawy do podmiejskiego lasu, po czym znów obserwuje stolicę. Wydarzenia w tych miejscach są zupełnie różne. Z jednej strony początek historii miłosnej, z drugiej okrutne porwanie młodej dziewczyny. Para, która poznała się w metrze, zaczyna rozwijać znajomość. Jednak kiedy Tomek widzi, jak z ulicy zostaje porwana dziewczyna łudząco podobna do Sylwii, zaczyna się bać, czy nowo poznanej dziewczynie stało się coś złego.


Powieść Igora Kruka to trzymająca w napięciu, momentami chwytająca za serce lektura. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się wydarzy, jaki będzie następny krok bohatera. Nieprzewidywalna i wciągająca, przedstawiana za pomocą tytułowych migawek – „migających” obrazów, które nie pozwalają oderwać się od thrillera.


Książka w sprzedaży:

http://www.psychoskok.pl/produkt/migawka

https://www.nieprzeczytane.pl/Migawka,product1022170.html
https://bonito.pl/k-1532038-migawka
http://www.empik.com/migawka-kruk-igor,p1165182415,ksiazka-p
https://merlin.pl/migawka-kruk-igor/7701561


Odwiedź stronę autora: https://www.instagram.com/ygorovski

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl