Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji

| Dodano: 31 grudzień 2013 | Dodana przez: paulinna

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka Wojciecha Filabera przybliża wierzenia ludów hawajskich, dotyczące samouzdrawiania. Zawiera informacje na temat ich pochodzenia, założeń, a także współczesnych reinterpretacji i badań. Przekazując w postaci poradnika wiedzę na temat Huny, metody Ho'oponopono oraz stanu „zero”, autor pozwala wszystkim zainteresowanym z naszego kręgu cywilizacyjnego, zaznajomić się z innymi od dotychczas stosowanych formami oczyszczania swojego umysłu, a co za tym idzie – skorzystać z dobrodziejstw tego niecodziennego sposobu i przekonać się co do jego skuteczności – człowiek bowiem, stosując w swoim życiu tę metodę, może tylko zyskać, nigdy stracić. A poprawiając swoje wnętrze, leczy się wszakże własne życie, a także, poprzez właściwe pożytkowanie posiadanej energii, pozytywnie wpływa na swoje otoczenie. VIDEO TRAILER książki o Hunie i Ho'oponopono juz teraz na YouTubie. Koniecznie obejrzyj - http://youtu.be/Ogq9eDLxgEc

Zobacz fragment http://www.book2look.de/book/h9ZtFYCXPu%26euid=20499064%26ruid=0%26referURL=www.book2look.de

Źródło: http://www.ebooki123.pl/sekretna-hawajska-metoda-przebaczania-i-akceptacji_p302 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji"

Opinia

Metoda przebaczania

Awatar użytkownika

Ho'oponopono to sprawdzona wielowiekową tradycją metoda uzdrawiania stanu psychicznego. Warto ją poznać i stosować we własnym życiu.

6 pażdziernik 2014 12:37

Opinia

ciekawa

Awatar użytkownika

Książka Wojciecha Filabera jest drogą dla każdego laika niezaznajomionego z hawajską kulturą ani ze sposobami samooczyszczania, poprzez którą w sposób przystępny czytelnik zapozna się z tajnikami metody Ho'oponopono,  także nauczy się skutecznie wykorzystywać jej założenia w praktyce. Metoda ta polega na ukierunkowanym, dokonywanym za pomocą konkretnych kroków, oczyszczaniu umysłu z obciążających go i szkodzących mu treści, uniemożliwiających człowiekowi spokojne życie i samorealizację. Sposób ten, choć brzmi obco i niezrozumiale, jak ukazuje poradnik, jest w swej istocie bardzo prosty, dzięki czemu stanowi niezwykle wartościowe narzędzie dla każdego człowieka, borykającego się w życiu z nadmiarem trudności, które wpływają negatywnie na stan wewnętrzny i tym samym, przekładają się na jakość życia na wszystkich płaszczyznach. Prezentowane w tej książce rozwiązanie pozwala na przywrócenie stanu naturalnego ludzkiego umysłu, a więc na uwolnienie tego, co szkodliwe i przykre.

15 styczeń 2014 10:24

Nowa opinia

Recenzje dla: "Sekretna hawajska metoda przebaczania i akceptacji"

Każdy w nas ma w sobie magiczną moc, za pomocą której może dokonać czarów

Pewnie słyszeliście już nie raz, że jest on jak gąbka, czy też ogród, w którym zbieramy, to co siejemy. W szarej codzienności ciężko jest zbierać same dobre myśli i naturalną koleją rzeczy jest gromadzenie żalów, pretensji i kolekcjonowanie złych wspomnień. "Każdy odpowiedzialny jest za myśli i przekonania, które sam wytwarza w swoim umyśle i za wszelki nieład, który w nim przechowuje. W celu pozostania przy źródle i odrzucenia nieświadomych treści, powinno się oczyszczać własne wnętrze, aby pozostać...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl