Magdalena Trubowicz na Targach Dobrej Książki we Wrocławiu

Obrazek artykułu
Podczas 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek odbędzie się spotkanie z „Matką literatką” czyli Magdaleną Trubowicz, która z przyjemnością będzie podpisywać swe książki.

Magdalena Trubowicz, z wykształcenia magister inżynier logistyki, z zawodu specjalista od dekoracji okiennych, z zamiłowania twórca różnorakich form pisanych, zapalona kucharka i oddana matka, dowodzi, że można połączyć obowiązkowość, perfekcjonizm i realizm, z rozmarzeniem, marzycielstwem i optymizmem.
Autorka, do której wspaniale pasuje określenie „Matka literatka” kieruje się mottem „Piszę więc jestem!” i jak sama mówi cechuje „wrodzoną nadpobudliwość do świata”. Kompozycja tych elementów pozwoliła, by do rąk czytelników trafiły dwie niezwykłe pozycje: „Brygida Star Show”, czyli urzekająca komedia romantyczna oraz „Kod przeznaczenia, czyli podnosząca na duchu pozycja o zaufaniu, nadziei i dobru.
Podczas 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek „Matką literatką” czyli Magdaleną Trubowicz, z przyjemnością spotka się z czytelnikami i będzie podpisywać swe książki. Zapraszamy już 5 grudnia (sobota) w godzinach 17:00 – 19:00 na spotkanie z autorką „Brygidy Star Show”! – Stoisko Wydawnictwa Psychoskok nr 121

 

Zapraszamy na fanpage autorki!
https://www.facebook.com/piorem.magdy.te

Książka do kupienia na stronie:
http://bonito.pl/k-49320449-brygida-star-sho

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl