Sensacyjna powieść, która ujawnia tajemnice przeszłości

Obrazek artykułu
Sekrety z przeszłości prędzej, czy później ujrzą światło dzienne. „Brunatne sekrety” to sensacyjna powieść, która ujawnia tajemnice przeszłości.

Wielu czytelników poszukuje przepełnionej mocnymi wrażeniami sensacji. Inni natomiast wolą kryminalne zagadki lub odkrywanie tajemnic przeszłości. Bez względu na to, która przestrzeń jest nam bliższa z pewnością docenimy książkę Dariusza Krzywdzińskiego, której fabuła skrywa wszystkie te elementy.


"Brunatne sekrety" to sensacyjna powieść, która ujawnia tajemnice przeszłości.Andrzej Nowak, główny bohater powieści jest dziennikarzem śledczym, który z uporem maniaka dąży do ujawniania prawdy. Praca w jednej z trójmiejskich gazet pozwala Andrzejowi spełniać się zawodowo, ale nadejdzie dzień, w który będzie zmuszony „rozszerzyć” swą działalność.


Sprawa półświatka grasującego w Polsce i Niemczech będzie wymagała poruszania się po obu terenach. Na szczęście Nowak odświeży znajomość z dawnym kolegą Janem Millerem, który obecnie mieszka w Berlinie, i pracuje jako policjant do spraw zwalczania przestępczości zorganizowanej.


Tropienie przestępców zapoczątkuje wspólną wędrówkę. Z czasem sprawy zawodowe zejdą jednak na dalszy plan, ponieważ cofanie się pamięcią w przeszłość zmusi Nowaka, by powrócił do dawnej sprawy wywozu skrzynek z zamku w Królewcu.


Zapomniane zdarzenie  miało miejsce w czasie II wojny światowej. Nowak zna sprawę ponieważ posiada bezcenne informacje pozostawione w liście przez zmarłego dziadka, który pragnął, by dawna historia została ujawniona. Nadszedł czas, by zakończyć tę sprawę, i wypełnić ostatnią wolę zmarłego…


Więcej powieści sensacyjnych znajdziemy na stronie: 
http://tylkorelaks.pl/18-kryminaly-i-sensacjaOd 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl