Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?

| Dodano: 13 czerwiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Z różnych badań dotyczących naszych marzeń wynika, że Polacy najczęściej chcą być zdrowi, marzymy też o pieniądzach i dobrej pracy. Oczywiście warto marzyć, ale bujanie w obłokach nie wypełni naszych portfeli, nie zmieni też naszej sytuacji bądź pozycji zawodowej. Aby nasze marzenia się spełniły, trzeba nad nimi popracować. Aby podczas tej pracy uniknąć błędów, warto uczyć się od osób, które osiągnęły sukces w swoich dziedzinach i chcą swoją wiedzą dzielić się z innymi. Jedną z takich osób jest Aleksandra Jagodzińska, której książka „Lider własnego życia” właśnie trafia na rynek książkowy dzięki wydawnictwu „Psychoskok”. Publikacja jest swego rodzaju poradnikiem dla osób zajmujących się w firmach sprzedażą i zarządzaniem na różnych etapach kariery zawodowej.


„Książka ta odkryje przed tobą głębię świata zawodowego, w którym teraz żyjesz lub w którym chciałbyś się znaleźć. Jest ona zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki na polu zarządzania, jak i dla osób „zaprawionych już w bojach”. Znajdziesz tutaj między innymi kompleksowo opracowane „Vademecum Kierownika”, które pomoże ci, wesprze w realizacji celów ilościowych i jakościowych. Sprawdzisz czy twoja wizja jest kompatybilna z wizją firmy”.

„Lider własnego życia” nie jest zbiorem akademickich rozważań na temat podniesienia swojej wydajności w pracy i zmiany postawy w swoim życiu, bowiem Aleksandra Jagodzińska jest osobą posiadającą wieloletnie doświadczenie w handlu i branży finansowej, w tworzeniu i zarządzaniu rozległymi strukturami sprzedażowymi, realizowaniu modułów szkoleniowych, wdrażaniu inicjatyw sprzedażowych i operacyjnych. Warto czerpać z tego źródła, dlatego gorąco polecamy książkę wszystkim, których nie zadowala pozycja zawodowego i życiowego marudera.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/lider-wlasnego-zycia_p347 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Lider własnego życia. Jak myśli kształtują drogę do sukcesu?"

Opinia

Liderowanie w pracy

Awatar użytkownika

Od kilku już lat działam w sprzedaży, zarządzam rozległym regionem. Po książkę sięgnąłem z ciekawości, bo sam tytuł mnie zaintrygował i muszę stwierdzić, że  i zawartość książki jest bardzo interesująca, ciekawa i bardzo praktyczna, a już Vademecum kierownika to świetny rozdział dla osób zajmujących się managerką. Dużo praktycznych wskazówek, technik i metod, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Polecam:-)

24 lipiec 2014 08:40

Opinia

O Liderze

Awatar użytkownika

Pracuję od wielu lat w zarządzaniu i uważam, że książka godna jest polecenia z uwagi na fakt, że zawiera mnóstwo "życiowych"przykładów. Nie jest kolejną sztywną pozycją motywacyjną, jakich mnóstwo na półkach księgarskich. Wiele wskazówek, metod i technik w niej zawartych już zacząłem wdrażać w sieci, którą zarządzam. Poza tym opinie osób takich jak Nikodem Marszałek i Paweł Lenar na temat książki, dodatkowo zachęciły mnie do kupna i przeczytania tej książki.

15 lipiec 2014 09:23

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl