Secret love

| Dodano: 12 styczeń 2017 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

,,Secret love” Szalonego Roberta to wielowątkowa historia poruszająca temat miłości homoseksualnej. Bohaterami tego dramatu obyczajowego są mężczyźni o różnych statusach życiowych – młodzi chłopacy, żonaty mężczyzna, a nawet ksiądz. Dzięki umieszczeniu w nim tak wielu różnych postaci, autor przedstawił szerokie spektrum tematu relacji gejowskich, który wciąż dla wielu pozostaje tematem tabu. Pikanterii dodaje fakt, że swoją książkę oparł na faktach – jest to więc opowieść autentyczna, oparta na prawdziwych przeżyciach głównych bohaterów i pokazująca świat takim, jaki on jest naprawdę. Warto sięgnąć po ,,Secret love” aby zajrzeć za kulisy życia, które dla wielu nie jest takie łaskawe.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/secret-love/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Secret love"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Secret love"

Poruszający dramat o homoseksualnej miłości

"Secret love" to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby poznać prawdę na temat gejowskiej miłości. Naprawdę warto, bo okazuję się, że gejowska miłość swą intensywnością nie różni się niczym od heteroseksualnej, choć niestety nadal napotyka zbyt wiele trudności.Atutem pozycji pozostaje lekkie pióro autora, wartka akcja oraz znacząca ilość wciągających dialogów, choć najważniejszym zdaje się, że jest to opowieść oparta na prawdziwych zdarzeniach. Poruszający dramat...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl