Jak dbać o swoje zdrowie

| Dodano: 4 wrzesień 2017 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Organizm człowieka składa się z ok. 70 bilionów komórek, otoczonych płynem międzykomórkowym Działalność naszych komórek zależy od zaopatrzenia ich w różne składniki odżywcze, tlen, enzymy, minerały, a także od usuwania toksycznych pozostałości metabolicznych.
Pozostałości słabszych uszkodzonych, zanieczyszczonych komórek oraz niewłaściwe odżywianie i nieodpowiednia wodę zakwaszają nasz płyn międzykomórkowy. Komórka nie jest więc w stanie pobierać składników odżywczych, tlenu i wody poprzez zanieczyszczony płyn. Dlatego należy zapobiegać gromadzeniu się tych różnych zanieczyszczeń i zapewnić całkowite ich usunięcie. Nieusunięte z organizmu zanieczyszczenia sprzyjają rozwojowi rozmaitych chorób Wyjaśnię, czym jest zakwaszenie organizmu, jakie są jego przyczyny i objawy, które produkty zakwaszają organizm oraz co jeść i pić, by nie dopuścić do jego ponownego zakwaszenia

Źródło: http://www.ebooki123.pl/jak-dbac-o-swoje-zdrowie_p730 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Jak dbać o swoje zdrowie"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl