Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

| Dodano: 6 marzec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Artur Sroka, autor „Teologii narkotyku”, zaskakuje polski rynek wydawniczy z kolejną głośną pozycją. Biblista, na podstawie zarówno własnych badań różnorakich przekazów kulturowych, jak i dowodów kopalnych, dowodzi, że przed czasami Potopu istniała na Ziemi zaawansowana rozwojowo cywilizacja, będąca owocem zakazanej miłości aniołów oraz ludzi. Sikora przytacza przekazy z całego globu, donoszące o nikczemności potomków spłodzonych przez „synów Bożych” i wskazuje, że to ich niegodziwość stanowiła jedną z głównych przyczyn zalania Ziemi wielką wodą – która, jak wyjaśnia niniejsza książka – również była wydarzeniem historycznym, nie zaś jedynie symbolicznym zobrazowaniem gniewu Boga. Skąd pomysł, że cywilizacja hybryd istniała? Dlaczego nauka milczy? „Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty” to wyczerpująca lektura, której celem jest przyniesienie odpowiedzi na te i wiele innych fascynujących pytań.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/giganci-i-anioly-upadle_p316 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty"

Opinia

Czary mary, zmień okulary

Awatar użytkownika

He he , przeczytałem i nie wierze w te rewelacja, które wydają mi się wyssane z palca. Jak ktoś lubi niesamowite opowieści to może te książkę przeczytać.Pozdrawiam serdecznie.

30 lipiec 2014 10:55

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl