Wydawnictwo dla debiutantów

Obrazek artykułu
Wydanie pierwszego utworu, dla każdego debiutanta jest momentem niezwykle istotnym. Nim nastąpi ta długo wyczekiwana chwila pojawia się jednak wiele wątpliwości, które powinien rozwiać właściwy wydawca.


Debiutant ma prawo czuć się niepewnie, poszukiwać odpowiedzi na pytania związane z rynkiem wydawniczym, liczyć na konkretne wsparcie. Rolą wydawnictwa pozostaje natomiast dołożenie wszelkich starań aby debiut okazał się sukcesem, spełniającym oczekiwania debiutanta. Nie ma bowiem znaczenia czy debiutant marzy o karierze pisarza, pragnie zarabiać na swych publikacjach czy jedynie wydać książkę w małym nakładzie  aby stała się pamiątką czy podarkiem dla przyjaciół.


Wydawnictwo dla debiutanta powinno zagwarantować debiutantowi pełen pakiet usług, w tym ogólnokrajową dystrybucję księgarską. Każdy ma prawo oczekiwać, że zostanie potraktowany poważnie i z należytym szacunkiem, a profesjonalne wydawnictwo obowiązek docenić twórczość, i spełnić marzenia debiutanta.


Takim Wydawnictwem jest Psychoskok. Znajomość rynku i  doświadczenie pozwala zaproponować debiutantom wyjątkowo korzystną ofertę, w skład której wchodzi: błyskawiczne (6-8 tygodni) wydanie, umieszczenie pozycji w systemie hurtowej i detalicznej sprzedaży księgarskiej, stacjonarnej i internetowej, obecność książki w Bibliotece Jagiellońskiej w Krakowie, Bibliotece Narodowej w Warszawie oraz w kilkunastu bibliotekach uniwersyteckich (zgodnie z ustawą),  zróżnicowane warianty samo- i współfinansowania wydania.


Tak rozbudowana oferta gwarantuje pełne poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcje. Wydawnictwo dla debiutanta ma wspierać początkujących pisarzy, takim Wydawnictwem jest Psychoskok, które jako jedno z nielicznych nie obawia się inwestować, w rozpoczynających swą literacką drogę, pamiętając, że najwięksi także kiedyś debiutowali.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl