Robaczki z naszej paczki

| Dodano: 19 grudzień 2015 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Wiesz, dlaczego mucha wielkim jest łasuchem? Co znaczy „ucinać sobie komara”? Jak długą drogę przebył ślimak w poszukiwaniu domu? Skąd się biorą piękne motyle? Czy zwierzęta odwiedzają się, by plotkować? Dlaczego mrówki są pracowite, a ślimaki powolne? Czy pająki oprócz pajęczyny plotą coś jeszcze? Dzięki komu jemy miód? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w książeczce „Robaczki z naszej paczki”! To zbiór dziesięciu wesołych rymowanek, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o zwierzętach, które spotykasz na co dzień – latem w lesie czy na łące, w ogrodzie, a nawet czasem na chodniku po deszczu. „Robaczki z naszej paczki” to zbiór historyjek, dzięki którym odkryjesz fascynujący świat zwierząt! Książeczka w atrakcyjny i humorystyczny sposób przedstawia życie zwierząt i owadów, które spotykamy każdego dnia.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/robaczki-z-naszej-paczki_p495 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Robaczki z naszej paczki"

Opinia

Dzieciaczki robaczki

Awatar użytkownika

Jestem zachwycony tą bajką a właściwie zbiorem bajek - wierszyków. Wszystko ładnie wierszowane i podoba się dziecku. Słucha a nawet powtarza wierszyki z tej książeczki. Super nam się czytało razem o zwierzaczkach i robaczkach. Cały wieczór spędziliśmy ze wzajemnej miłości i zrozumieniu. Polecam z całego serca wszystkim rodzicom maluchów.

26 styczeń 2016 18:57

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl