Mucha

| Dodano: 1 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

Pod intrygującym tytułem kryją się wulkaniczne pasje, skomplikowane intrygi i misternie poplątane wątki, bezgraniczne parcie do władzy i wielkich pieniędzy, brutalna przemoc i perfidia, działania wywiadów i kontrwywiadów, szpiegów i agentów, poetyckie zrywy i romantyczne natchnienia, skwaśniała śmietanka towarzyska na marginesie społecznym i zupełnie odwrotnie, tak zwani prominentni ludzie ze świecznika przeciwko stróżom prawa, piękna i zmienna jak poglądy polityka wyrafinowana kobieta z odpowiedniego towarzystwa i wyprowadzony w pole golfowe amator łatwych przygód. W malowniczym tle i na barwnej kanwie wartkiej akcji - wynalazek polskiego inżyniera, który zrewolucjonizuje świat ropy naftowej, jaki znamy. Czy wielkie światowe korporacje paliwowe mogą sobie pozwolić z tego powodu na utratę niebotycznych zysków? Macie rację - nie mogą i dlatego martwe ciała na kartach tej powieści ścielą się gęsto - detalicznie i hurtowo.
Lektura tylko dla dorosłych. Radzimy zapiąć pasy.
Powieść niewskazana jest dla przedszkolanek w zaawansowanej ciąży.
Wydaje się bez przepisu lekarza.

Źródło: http://www.autorzy365.pl ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Mucha"

Opinia

Opinia o powieści "Mucha"

Awatar użytkownika

Fantastyczna powieść.Opowieść prowadząca nas przez świat korporacji i współczesnego "Wielkiego świata" z wartką akcją, trzymającą czytelnika w napięciu. Jednocześnie książka dosyć zabawna, z wielkim poczuciem humoru i dystansu samego autora do tej opowieści oraz samego siebie.

28 listopad 2013 15:18

Nowa opinia

Recenzje dla: "Mucha"

"Mucha" Aleksandra Janowskiego

Bardzo interesujący jest też opis książki. To on mnie najbardziej zachęcił do tej pozycji. Szczególną uwagę zwracają zdania: „Książka tylko dla dorosłych.” i „Wydaje się bez przepisu lekarza.”. Któżby nie chciał wiedzieć, dlaczego książka jest tylko dla osób dorosłych? W myśl powiedzenia” zakazane smakuje najlepiej” sięgnęłam po „Muchę”. W sumie dorosła jestem już od kilku lat, ale dreszczyk emocji po takich zdaniach jest wielki. Cała historia zaczyna się od przemyśleń Szefa na temat wydobywania ropy...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl