Morfirion

| Dodano: 23 grudzień 2013 | Dodana przez: paulinna

Share

Okładka

Twoja ocena

Paweł Skrobanek – autor licznych publikacji naukowych, miłośnik literatury fantasy. W swojej debiutanckiej powieści pt. „Morfirion”, przedstawia wizję świata przyszłości, jednocześnie stawiając pytania dotyczące naszej egzystencji, wplatając je w losy sympatycznej młodej dziewczyny. Somya to zwyczajna nastolatka, która wplątana w wir wydarzeń, musi dorosnąć i zmierzyć się z własną przeszłością i groźnym wrogiem. Nie jest jednak sama, ma przyjaciół, nawet takich, o których istnieniu nie miała pojęcia. Mieszkając na planecie z bardzo wysoko rozwiniętą technologią, sama do końca nie zdaje sobie sprawy z tego, jaką mocą dysponuje. Nie wie też wszystkiego o swojej przeszłości. Na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciół, którzy wraz z nią, stają do walki w obronie planety. Czy jednak zdoła odkryć wszystkie tajemnice? Czy uda się jej przetrwać ataki najeźdźców? Odpowiedź na te pytania może kosztować ją znacznie więcej niż życie, a walka staje się tym trudniejsza, że zaczynają działać siły, o których nawet Narranie nie mają pojęcia.

Więcej o twórczości Autora lub postaciach z książek - www.morfirion.net oraz www.morfirion.com
.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/morfirion_p301 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Morfirion"

Opinia

Inna planeta

Awatar użytkownika

Śmieszna ale fajna książka o fantastycznej przyszłości i ataku obcych na planetę. Łączy naukę i magię i buduje oryginalny świat.

6 pażdziernik 2014 13:10

Nowa opinia

Recenzje dla: "Morfirion"

Morfirion - recenzje Annie

Paweł Skrobanek – autor licznych publikacji naukowych, miłośnik literatury fantasy. W swojej debiutanckiej powieści pt. „Morfirion”, przedstawia wizję świata przyszłości, jednocześnie stawiając pytania dotyczące naszej egzystencji, wplatając je w losy sympatycznej młodej dziewczyny.„Morfirion” to debiutancka powieść Pawła Skrobanka z pogranicza science fiction i fantasy. To także powieść przygodowa, w której nie brakuje porywających zwrotów akcji oraz momentów mrożących krew w żyłach. Bohaterką jest 16-letnia...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl