Nigdy cię nie zapomniałam

| Dodano: 8 wrzesień 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Bohaterami powieści „Nigdy cię nie zapomniałam” Marty W. Staniszewskiej są Sophie i Aleks. Młodzi, piękni, wykształceni i z wysokim libido. Ich znajomość, to bardzo burzliwa historia. Pierwsze spotkanie, zakończone satysfakcjonującym seksem, miało być początkiem długotrwałej znajomości. Niestety, Aleks nie przyszedł na umówioną randkę, łamiąc serce zakochanej Sophie. Spotykają się przypadkowo po pięciu latach. Wtedy Sophie poznaje historię tragicznego wydarzenia w rodzinie Aleksa, które miało miejsce w noc poprzedzającą ich randkę sprzed pięciu lat. Oczywiście wybacza mu to, że wtedy nie przyszedł. Jednocześnie okazuje się, że namiętność, która ich kiedyś połączyła, nadal płonie intensywnym ogniem.

Jego powolna pieszczota potęgowała uczucie oddania. Czułam, że jestem jego, dawał mi to do zrozumienia każdym przeciągłym ruchem, każdym podnieconym oddechem rozlewającym się ciepłem na moich piersiach. Nie wiem jak to możliwe, ale niespodziewanie po dwóch poprzednich wyczerpujących do cna orgazmach, mym ciałem wstrząsnął kolejny. Szczytowałam drżąc i chłonąc go, podtrzymywana silnym ramieniem. Odczucie nie było tak intensywne jak poprzednie, ale sprawnie przedłużane w nieskończoność dłońmi Aleksa dało boski efekt wycieńczenia.

Jednak w tle miłości oraz namiętności Aleksa i Sophie, czai się zagrażające ich życiu zło…

Źródło: http://www.ebooki123.pl/nigdy-cie-nie-zapomnialam_p361 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Nigdy cię nie zapomniałam"

Opinia

Awatar użytkownika

Ktoś mógłby powiedzieć „takich książek jest tysiące”, a ja ci na to odpowiem „Książka tak gorąca, jak ta, jest tylko jedna”. Napięcie w tej książce jest budowane stopniowo, a cała akcja rozwinęła się w chwili, gdzie się tego WCALE nie spodziewałam.

Kolejna świetna sprawa, to nawiązanie do postaci „Thora”, którego ja po prostu kocham. Fanki tego bohatera będą zadowolone zwłaszcza po opisach, jakich autorka użyła względem naszego pana „Ciacho”. Gdy zaczynałam tę książkę, byłam totalnie nastawiona na opowieść z wątkiem nie z tej ziemi. Czy się rozczarowałam?, absolutnie nie! W tej książce wszystko było po prostu WOW.
—-
Jedna noc w świecie dwojga młodych ludzi rozpaliła w nich płomień, który tlił się w ich sercach, nawet po pięciu latach od ich namiętnej nocy. Sophie sądziła, że cudowny chłopak, który wprawił jej serce w szybsze bicie, po prostu ją wykorzystał.
Po kilku latach dowiaduje się prawdy, tyle tylko, że jej pan idealny nie jest tym chłopakiem, jakim go poznała. Teraz ma on ma imię Aleks, ma własną firmę wiele sekretów i determinację by dziewczyna, która lata temu zdobyła jego serce, była jego już na zawsze. Przeszłość Aleksa wciąż jednak za nim podąża i w grze, której uczestnikiem był Aleks, stała się także Sophie. Tym razem stawka toczy się już nie o jedno a o dwa życia.

Cała ta opowieść jest cholernie hipnotyzującą, postacie i dialogi są tak dobrze rozbudowane, że każdą nawet najmniejszą emocję przeżywamy razem z nimi. Ahh co to była za książka, nawet nie pytajcie mnie, czy warto, zabierajcie się za tę perełkę, a zwłaszcza jest to pozycja obowiązkowa, dla tych lubiących niegrzeczne książki.
https://www.instagram.com/p/CCgy71vhFoB/

13 lipiec 2020 09:52

Opinia

Awatar użytkownika

Nigdy cię nie zapomniałam​ to romans erotyczny z dużą dozą pikantnych scen. Feromony biją, aż na kilometr od głównych bohaterów. Są naprawdę bardzo gorące sceny seksu ale nie tylko na tym książka się opiera. Mamy przedstawiony również wątek kryminalny taki jak zabójstwo czy porwanie.  Książkę czyta się naprawdę lekko i szybko, historia jest banalna ale intrygująco napisana, że trudno się od niej oderwać. Postacie są przedstawione w bardzo ciekawy sposób, można zajrzeć w głąb ich świadomości dzięki czemu wiemy co myślą, co czują z czym się borykają. Również fajnie się czytało wpleciony wątek mitologiczny z czym się wcześniej nie spotkałam ale nie martwcie się na końcu książki wszystkie te mityczne słowa, które były zastosowane w tekście mają swoje tłumaczenie :)  Nie będę się rozpisywała zbyt dużo, nie chce zdradzić za wiele szczegółów, bo co to za przyjemność z czytania, kiedy większość wydarzeń będziecie już znać. Mam nadzieję, że Was zachęciłam i sięgnięcie bądź zakupicie swój egzemplarz i zatracicie się w czytaniu tej historii tak samo jak ja:) A teraz czas się wziąć za druga część :)

https://girlsbookslovers.blogspot.co.uk/2018/04/nigdy-cie-nie-zapomniaam-marta-w.html

16 kwiecień 2018 12:06

Nowa opinia

Recenzje dla: "Nigdy cię nie zapomniałam"

Pikantne sceny

"Nigdy cię nie zapomniałam" Marty W. Staniszewskiej to romans, który czyta się niezwykle szybko i z rumieńcami na twarzy. Muszę przyznać, że już sama okładka ma w sobie coś elektryzującego, co przyciąga wzrok. Powieść opowiada historię trudnego związku Aleksa i Sophie. Para niegdyś rozdzielona, po pięciu latach ponownie się spotyka. Czy uczucie do drugiej połówki odżyje? Jak potoczy się pierwsze spotkanie kobiety i mężczyzny? Nie są to proste pytania. Dlatego ze skupieniem należy przeczytać tę...

Na zawsze w mej pamięci

Czy jednorazowa przygoda seksualna ma szansę przerodzić się w poważny związek? Dowiemy się tego na przykładzie powieści ''Nigdy cię nie zapomniałam''  Marty W. Staniszewskiej. Sophie Thomson to młoda, piękna, inteligentna i pełna seksapilu kobieta. Mimo to w życiu uczuciowym nie układa jej się najlepiej, ponieważ ciągle rozpamiętuje nieplanowany wyjazd nad morze sprzed pięciu lat, gdzie przeżyła jeden intensywny dzień i jedną niezapomnianą noc na plaży z Jacobem, vel Boskim Thorem. Niestety...

Pożar zmysłów

 Z chwilą, kiedy na rynku pojawiła się powieść „Pięćdziesiąt twarzy Greya” autorstwa brytyjskiej pisarki E.L. James, rozgorzała dyskusja na temat tego, kto czyta tego rodzaju literaturę oraz nad walorami tego typu powieści (a raczej ich brakiem). Można było usłyszeć stwierdzenia, że to literatura dla znudzonych gospodyń domowych i kobiet niezaspokojonych przez mężów, ale w takim razie skąd ten oszałamiający sukces? Być może za rosnącą popularnością literatury erotycznej stoją niezaspokojone pragnienia,...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl