Co (prze)widziała Antonina

| Dodano: 22 grudzień 2015 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Policjant Piotr Malczewski jest świadkiem morderstwa młodego mężczyzny. Kiedy Malczewski składa wizytę rodzinie zamordowanego, poznaje 14-letnią Antoninę, dziewczynkę, która potrafi czytać w ludzkich myślach. Wyznaje Piotrowi, że śmierć jej brata jest częścią pewnego skomplikowanego planu. Policjant postanawia rozwiązać zagadkę morderstwa, a ona obiecuje mu w tym pomóc. Kluczem do rozwiązania zagadki okazuje się powrót Malczewskiego do jego własnych wspomnień z okresu dzieciństwa i młodości.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/co-prze-widziala-antonina_p494 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Co (prze)widziała Antonina"

Opinia

Krótki kryminałek paranormalny

Awatar użytkownika

Dosyć fajna historia kryminalna z elementami nadprzyrodzonymi. Czyta się dobrze i w napięciu.

26 styczeń 2016 17:46

Opinia

Niesamowicie wciągająca

Awatar użytkownika

Piotr Malczewski, małomiasteczkowy policjant, jest świadkiem morderstwa młodego mężczyzny. Zamordowanym okazuje się niejaki Marek Szosa. Kiedy Malczewski składa wizytę rodzinie zamordowanego, poznaje 14-letnią Antoninę, siostrę Marka. Antonina jest bardzo dziwną dziewczynką, potrafi hipnotyzować i czytać w ludzkich myślach. Wyznaje Piotrowi, że śmierć jej brata jest częścią pewnego skomplikowanego „Planu”. Zaintrygowany policjant postanawia rozwiązać zagadkę morderstwa, a ona obiecuje mu w tym pomóc, ale jak zaznacza, logicznym myśleniem nie da się tej zbrodni zrozumieć. Piotr podejmuje wyzwanie. Historia morderstwa wydaje mu się „sprawą życia” w jego mało ekscytującym, poukładanym życiu. Poddaje się wszelkim nakazom Antoniny, licząc na rozwiązanie zagadki kryminalnej. Szybko okazuje się, że Piotr nie jest zwykłym policjantem. Posiada przeszłość, o której wolałby zapomnieć… Przeszłość, o której próbuje zapomnieć za wszelką cenę. Poznajemy mroczną tajemnicę Piotra i rolę Antoniny w jego życiu. Ich losy są ze sobą ściśle powiązane. Antonina przewidziała zakończenie życiowej historii obojga.

Powieść powstała, kiedy autorka miała 13 lat co jest niesamowite, gdyż  jest ona napisana tak mądrze i dojrzale, że niejeden dorosły autor książki nie potrafiłby opisać tej historii w taki właśnie sposób. Pełen szacunek dla autorki.

6 styczeń 2016 12:29

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl