Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim cz. I

| Dodano: 31 maj 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

„Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim” to propozycja Wojciecha Filabera dla najmłodszych. Książeczka ta nie tylko bawi, ale także uczy. Przystosowana została dla dzieci dwujęzycznych, jak i dla tych, które rozpoczynają przygodę z poznawaniem nowego języka i chcę się uczyć nowych zwrotów i wyrazów. Książka jest świetną propozycją do wspólnego czytania z rodzicami, którzy znają język angielski i małymi krokami mogą wprowadzać dziecko w świat nowych słów w języku angielskim i porównywać tekst w dwóch językach. Przyjemne, proste historyjki o świecie zwierząt nie tylko rozwijają wyobraźnię najmłodszych, ale także uczą szacunku do zwierząt i pozwalają poznać ich przedziwny i fascynujący świat.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/historyjki-dla-dzieci-w-jezyku-polskim-i-angielskim_p345 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim cz. I"

Opinia

Dla dzieci

Awatar użytkownika

Bardzo interesująca pozycja dla dzieci polskich mieszkających w krajach anglojęzycznych. Pozwala nauczyć się i polskiego i angielskiego i to w miłej zabawowej atmosferze.

6 czerwiec 2014 09:36

Opinia

Awatar użytkownika

Te krótkie historyjki pozwolą nie tylko na rozwijanie dziecięcej wyobraźni, ale także pomagają w nauce języka angielskiego. Przeznaczone zarówno dla początkujących (do czytania razem z rodzicami), jak i do samodzielnego czytania przez starsze dzieci, które poprzez krótkie i proste opowieści, chcą doskonalić swój język, ucząc się nowych słówek i zwrotów.

31 maj 2014 09:42

Nowa opinia

Recenzje dla: "Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim cz. I"

Świetna pozycja do nauki języka poprzez zabawę

Pozycja ta świetnie nadaje się dla starszych dzieci. Dzięki samodzielnemu jej czytaniu nauczą się nowych zwrotów, budowy zdań, zobaczą jak dane zdanie brzmi po polsku, a jak po angielsku, wzbogacą także swoje słownictwo. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla rodzin "dwujęzycznych", gdzie dziecko w tym samym czasie uczy się zarówno jednego, jak i drugiego języka.  A co z maluchami? Dla nich także jest to fajna lektura. Książeczka jak napisałam wcześniej zawiera 10 różnych historyjek,...

„Historyjki dla dzieci w języku polskim i angielskim” Wojciech Filaber

Niezwykle kolorowe i barwne ilustracje przeniosą nie tylko nas, ale przede wszystkim nasze pociechy w świat, gdzie wszystko się przecież może zdarzyć, a zwierzęta potrafią normalnie mówić. Dziesięć historyjek, w których zwierzaki mają swoje problemy, uczą się czegoś nowego oraz wyjaśniają pewne bardzo ważne dla nich sprawy, jak chociażby to, dlaczego zwierzęta zbierają zapasy na zimę oraz opowieść żyrafy, która była najwyższa w całym ZOO. Zapraszam na całą recenzję na:http://nietypowerecenzje.blox.pl/2016...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl