Proza życia w realu

| Dodano: 12 czerwiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

Przemożna chęć pisania sprawiła, że Artur Artecki napisał kolejną książkę pt. "Proza Życia w Realu". Książka stanowi próbę zwrócenia uwagi czytelnika na rzeczy często pomijane w dobie kapitalizmu. Swoisty 'donos na życie' uwypukla jego błędy i wskazuje źródła. Tym samym pozwala czytelnikowi choć na chwilę zatrzymać się i skłonić do głębszej refleksji nad życiem i otaczającą go rzeczywistością. Doświadczenie życiowe skłania autora do zajęcia się problemami współczesnego świata w wymiarze analitycznym. Dlatego też w książce nie brak ocen i komentarzy, które wsparte odpowiednimi przykładami z życia osobistego pisarza, pozwalają zając stanowisko w konkretnej sprawie - a spraw do omówienia jest kilkadziesiąt. W książce mowa jest zarówno o polityce, bezpieczeństwie, prawach człowieka, jak i o religijności, obyczajności czy samorealizacji. Szeroki wachlarz tematyczny sprawia, że każdy czytelnik na pewno znajdzie w tej książce coś dla siebie.

Źródło: http://www.ebooki123.pl ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Proza życia w realu"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Proza życia w realu"

Artur Artecki: "Proza życia w realu"

"Rozpoczynając podróż po szarych komórkach szarej masy mózgowej warto zastanowić się nad problemem związanym z egzystencją. Byciem w świecie damsko-męskim oraz jego kompilacjami. Wiadomo przecież, że jedno bez drugiego nie może istnieć oraz wiadomo też, że się uzupełniamy. Kobiety coraz częściej dominują, ale jeszcze tak niedawno to myśmy, mężczyźni, dyktowali, jaki ten Świat ma być. Szanowaliśmy płeć oraz jej prawa, ustalając „Dzień Kobiet”, byśmy zawsze pamiętali, jak są ważne. „Podobno pierwsze...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl