Projekt Omega

| Dodano: 11 luty 2016 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Nie wiesz, kiedy możesz stać się nieoczekiwanie i wbrew swojej woli, obiektem w nieznanym Ci projekcie. Nieświadom niczego, będziesz kroczył ulicą lub kochał się ze swoją partnerką odcięty od świata w sypialni, a wszystko, co zrobisz zostanie zarejestrowane i poddane dogłębnej analizie przez sztab zawodowców. Będziesz dla nich ważny, jak wiele elementów w procesie całego projektu. Wyhodują Cię, jak roślinę w szklarni i jeżeli będziesz miał szczęście, zrobią z Ciebie… No właśnie, kim Ty właściwie będziesz? Sztab ludzi nieustannie, w dzień i w nocy długimi latami, przygotowuje się do wielkiego dzieła, by w finałowej rozgrywce stworzyć Ci swoisty tron. Wiele detali musi zgrać się jednocześnie, byś mógł zaistnieć… Niewielka liczba osób wie o tym, co z Tobą zrobią, ale nie mają gwarancji, że projekt się powiedzie. Już tylko chwila dzieli ich od zrobienia tego, czego nie udało się zrobić dziesięć lat temu. Wówczas wybrane obiekty poniosły śmierć. Czy teraz się uda? Czy projekt sprosta zadaniu, byś mógł przeżyć finałową scenę? Nic nie jest pewne. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że do końca niczego nie będziesz świadomy i bez względu na to, czy projekt się powiedzie czy nie – znikniesz dla swojego otoczenia, żywy lub martwy. Jednak nie o Tobie jest ta opowieść, a o ludziach, dla których Ty jesteś tak ważny, najważniejszy. A gdy będziesz miał szansę znowu otworzyć oczy, zrozumiesz.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/projekt-omega_p504 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Projekt Omega"

Opinia

Polecam :)

Awatar użytkownika

Interesująca książka, pełna zwrotów akcji, trzymająca w napięciu, autor ani na chwilę nie pozwala nam się nudzić przy tej lekturze.

16 luty 2016 13:36

Nowa opinia

Recenzje dla: "Projekt Omega"

Projekt Omega - interesująca powieść science-fiction

Ludzie od wieków zastanawiają się, czy istnieje we wszechświecie planeta, która mogłaby zastąpić nam dom – Ziemię. Zespół badaczy i naukowców w ściśle strzeżonym ośrodku u brzegu jeziora Michigan, o nazwie brzmiącej dość zwyczajnie – Ośrodek Badań Naukowych Nad Zdrową Żywnością, od lat pracuje nad tajnym tajnymi projektami. Pierwszy z nich, nazwany Alfa okazał się porażką, jednakże zespół postanawia podjąć kolejną próbę, wskutek czego rozpoczyna się projekt Omega. Cztery małżeństwa spodziewające się swojego pierwszego...

Projekt Omega - recenzja

„Projekt Omega” to historia grupki przyjaciół pracujących dla tajemniczej Agencji nad tajnym projektem o nazwie Omega. Dziesięć lat wcześniej zajmowali się projektem o nazwie Alfa. Po jego niepowodzeniu, Agencja dała Ośrodkowi drugą szansę na zrealizowanie celu. Projekt został udoskonalony i podzielony na dwa inne. Beta i Omega. 1 stycznia 2067 roku Beta została oficjalnie zakończona i Grayston wraz ze swoimi pracownikami zaczęli realizować Omegę, na którą mieli 15 dni. Ale właśnie tego dnia wszystko...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl