Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne

| Dodano: 27 marzec 2017 | Dodana przez: Jowita Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

„Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne” Magdaleny Surowiec to zbiór ćwiczeń gramatycznych, pozwalający uczącym się na powtórzenie wybranych zagadnień niemieckiej gramatyki.

Książka zawiera wiele różnych aspektów do przećwiczenia jak czasy, rodzajniki, przyimki, zaimki, przymiotniki czy zdania i spójniki. Dodatkowym atutem książki są przygotowane rozwiązania z kilkoma możliwościami oraz słowniczek.

Ćwiczenia zachęcają do refleksji nad poszczególnymi fenomenami gramatycznymi, pomagają w uporządkowaniu wiedzy i w dokładnym wytrenowaniu wybranych aspektów niemieckiej gramatyki. Dlatego wiele ćwiczeń jest bardzo obszernych, aby wystarczająca ilość przykładów pozwoliła na skuteczne utrwalenie i skontrolowanie swoich postępów w nauce. Z podręcznika korzystać mogą wszystkie osoby, znajdujące się na różnych poziomach nauki języka niemieckiego.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/niemiecki-cwiczenia-gramatyczne_p671 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne"

Opinia

„Niemiecki. Ćwiczenia gramatyczne” Magdalena Surowiec - recenzje Agi

Awatar użytkownika

Autorka znakomicie użyła w nim swoich doświadczeń. Widać, jak wiele włożyła w to pasji i pracy. Takie książki są najlepsze, bo uczą tego, co jest ważne, ale przede wszystkim myślenia. Publikacja jest dopracowana, rzetelna, dosyć obszerna, konkretna, rzeczowa, idealna dla wzbogacających wiedzę, łaknących cennych wskazówek. Udowadnia, że nie wystarczy wykuć się tylko słówek, potrzebna jest praktyka, a tej doskonale nabierzecie dzięki temu podręcznikowi.
http://nietypowerecenzje.blogspot.com/2017/03/niemiecki-cwiczenia-gramatyczne.html

30 marzec 2017 07:29

Opinia

polecam

Awatar użytkownika

Ćwiczenia powinny zachęcać do refleksji nad poszczególnymi fenomenami gramatycznymi, pomagać w uporządkowaniu wiedzy i w dokładnym wyćwiczeniu wybranych aspektów niemieckiej gramatyki. Dlatego wiele ćwiczeń jest bardzo obszernych - moim celem było to, aby wystarczająca ilość przykładów pozwoliła na skuteczne utrwalenie.

27 marzec 2017 11:19

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku