A co z prawdą

| Dodano: 11 lipiec 2013 | Dodana przez: rappoetyk

Share

Okładka

Twoja ocena

Szczęście to pojęcie względne, jednakże chyba nie ma na świecie człowieka, który nie chciałby go zaznać. Taką osobą jest też bohaterka najnowszej powieści Ewy Witkiewicz pt. "A co z prawdą?" Książka opowiada o losach Emmy - bohaterki znanej już czytelnikom z powieści "Ze szczęściem w ciuciubabkę". Tym razem kobieta usiłuje znaleźć swoje szczęście w Afryce, gdzie udaje się jako wolontariuszka pomagająca w adopcji afrykańskich dzieci przez małżeństwa z Europy. Wśród wielu tamtejszych adoratorów poznaje Daniego, który - podobnie jak Emma - jest w trakcie rozwodu, przeżył nie jeden zawód miłosny i wie, co to prawdziwe życie. Kobieta zakochuje się w mężczyźnie, przy którym nareszcie czuje się bezpiecznie i doświadcza tego, czym jest prawdziwa miłość. Świadczy o tym każda spędzona razem noc. Niestety jej szczęście nie trwa zbyt długo, gdy dowiaduje się, że jej ukochany zaraził się malarią i niedługo umrze. Po śmierci Daniego nie cieszy jej nawet fakt, że jest w ciąży. Dlaczego? O tym właśnie przekonają się Państwo, sięgając po najnowszą książkę Ewy Witkiewicz.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/a-co-z-prawda_p216 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "A co z prawdą"

Opinia

Fajne

Awatar użytkownika

Bardzo mi się podobała ta powieść. Wielce życiowa, z wartka akcją i wciągająca w losy bohaterów. Polecam innym czytelniczkom i czytelnikom.

10 styczeń 2014 19:27

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl