Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc...

| Dodano: 4 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka "Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc..." Hanny Lipińskiej to kolejna publikacja z cyklu "Laik w labiryncie uczuć". Tym razem rzecz dotyczy zdrady, a konkretnie zdrady, której dopuścił się mężczyzna. Z tego też względu jest to pozycja przeznaczona przede wszystkim dla kobiet, a już na pewno dla tych, które doświadczyły bólu z powodu zdrady kochanego mężczyzny.
Książka jest zapisem życia autorki oraz zdobytej przez nią wiedzy. Na własnym przykładzie Lipińska dokładnie opisuje szukanie drogi wyjścia z impasu i nieoczekiwaną metamorfozę, która okazała się początkiem prawdziwej wewnętrznej rewolucji.
Książka ma charakter poradnika, z którego kobiety dowiedzą się m.in. tego, że w ciągu nocy można uwolnić się od bólu, pozbyć rozpaczy, poczucia krzywdy i wściekłości na zdrajcę, zastępując je radością, dumą i wielką dla niego wdzięcznością.
Takie niezwykłe doświadczenie stało się udziałem przeciętnej kobiety tylko dlatego, że postanowiła zbuntować się przeciwko cierpieniu i poszukać ratunku we własnej duszy.
Zainspirowany opisanymi tu doświadczeniami, każdy może dokonać pozytywnych zmian we własnym wnętrzu i relacjach z otoczeniem.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/odrodzona-po-zdradzie-wystarczyla-jedna-noc_p167 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc..."

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl