Mind Control Sąd Apokalipsy

| Dodano: 15 luty 2016 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Autor w książce porusza tematykę kontroli umysłu prezentuje odmienny pogląd na zjawiska wywołane tym rzadkim wpływem na osobę ludzką. Często słyszymy o jakiś tajnych programach wojskowych lub szpiegowskich mających rzekomo wpływ na zdrowie człowieka. Ludzie doświadczający po raz pierwszy aktywności paranormalnych kojarzą te zjawiska z działalnością osób ludzkich. Nic bardziej mylnego. Autor udowadnia, że są to działania osób duchowych – Aniołów i demonów. Co ciekawe do akcji włącza się także Trójca Święta i Maryja. Poruszenie nieba i piekła przywodzi na myśl apokalipsę. W całym tym tyglu zbrodni umysłowo-duchowej osadzony jest autor, który staje na wysokości zadania próbując dokonać osądu. Stąd nazwa książki: „Mind Control Sąd Apokalipsy”. Działalność osób Bożych i świętych domaga się uwiecznienia tego w niniejszej książce.

Uwiecznione zostały zabiegi osób duchowych wobec autora. Pamiętnik ten zawiera również metody i formy niszczącej działalności dusz różnego pochodzenia. Wywieranie presji do wyrzeknięcia się wiary, tortury psycho-fizyczne, znęcanie psychiczne nad osobą ludzką. Zmagania autora z rzeczywistością są ogromnych rozmiarów, dlatego wszelka pomoc czytelników w rozpowszechnianiu tego dzieła byłaby zbawienna. Na szczęście wykształcenie, które autor uzyskał jest tak gruntowne, że nawet przy takich zniszczeniach osoby jest on w stanie napisać ten tekst.

W pamiętniku poruszone są także kwestie finansowe, społeczne, polityczne. Autor wskazuje na bezrobocie młodych osób jako główną przyczynę niesprawiedliwości społecznej. Bezrobotny młody człowiek wchodzący dopiero po studiach w życie staje się bezbronnym i wykluczonym społecznie człowiekiem. Bezrobocie można przy tym nazwać chorobą społeczną. Autor na własne oczy widział wiele młodych osób starających się o najprostszą pracę w fabryce. Natomiast Szkoła Wyższa nie jest już gwarantem zdobycia pracy. Z kolei zła polityka zakładająca zły system sprzyja patologii tego rodzaju i jest dodatkowym osłabieniem psychiki człowieka. Dziękuję więc za każdą złotówkę pochodzącą ze sprzedaży tej książki.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/mind-control-sad-apokalipsy_p506 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Mind Control Sąd Apokalipsy"

Opinia

interesująca

Awatar użytkownika

Książka wciągnęła jednak przez swoją oryginalność. Nie miałem jeszcze przyjemności czytać książki, która jest napisana w takim stylu, a przede wszystkim, która porusza dość ciężki temat, jakim jest świat postrzegany przez człowieka chorego.

17 luty 2016 13:56

Nowa opinia

Recenzje dla: "Mind Control Sąd Apokalipsy"

Pamiętnik nasycony sekretami życia duchowego

Utwór ten ukazuje rąbek tajemnicy życia duchowego. Występujące tam Anioły i demony oraz te bardziej potężne postacie jak Bóg i Szatan, które wskazują na poruszenie nieba i piekła w walce o duszę autora. Apokalipsa, która stała się udziałem twórcy danego dzieła skłoniła go do osądu tego co się wydarzyło. Stąd tytuł książki „Mind Control Sąd Apokalipsy”. Osąd miał doprowadzić do odpowiedzi, dlaczego apokalipsa dotknęła autora.  Z kolei słowa kontrola umysłu dotyczy nie tyle co działania osób ludzkich...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl