Sandy cz.II

| Dodano: 18 czerwiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

W którym momencie pieniądze są cenniejsze od ludzkiego życia? Czy można być bezwzględnym wobec drugiego człowieka, tylko dlatego, by zdobyć pozycję, uznanie i sławę? Jaką karę można wymierzyć wobec osoby, której uczucia okazały się mrzonką? Czy wystawne życie, apartamenty, jachty i rzesze adoratorek dają poczucie szczęścia? O wszystkim tym przekonał się młody finansista-prawnik, Freddy Kinley, który postanowił dorobić jako scenarzysta filmowy. Nie musiał długo czekać, by przekonać się, kto tak naprawdę rządzi filmowym światkiem. Zastraszany przez nowojorską mafię, ucieka do opuszczonego mieszkania siostry, by tam przeczekać zawieruchę i odrobić straty poniesione na giełdzie. Czy nikt go tam nie znajdzie?


Czy tytułowy huragan „Sandy” – to także dzieło przypadku? Czy możliwe jest, by ktoś manipulował pogodą, by czerpać z tego zyski i przejąć zalane przez wodę intratne tereny? Czy wszystko w dzisiejszym świecie sprowadza się tylko do walki o wpływy i pieniądze?
Odpowiedzi na pytania znajdziecie we wciągającej i trzymającej w napięciu powieści „Sandy”. To niezwykła historia dla ludzi o mocnych nerwach.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/sandy-cz-ii_p342 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Sandy cz.II"

Opinia

Super "Sandy"

Awatar użytkownika

Kontynuacja powieści "Sandy" a zatem dalsza cześć tej przygody z pierwszej części. Dla tych , których ominęła część pierwsza powiem że obie są dobre i nierozłączne :))

20 czerwiec 2014 20:46

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl