1. Odnaleziona odwaga (Magia Grzesznych Marzeń) jako Dragona Rock

| Dodano: 3 listopad 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Lina załamuje się po śmierci jej ukochanej przyjaciółki, psa o imieniu Xena. Z objawami depresji i schizofrenii trafia do szpitala, w którym poznaje tajemniczego Subaru, psychologa. Dziewczyna zakochuje się w nim, zresztą ze wzajemnością, co przyspiesza jej powrót do zdrowia (cudowne działanie miłości, akceptacji i szacunku). Szybko okaże się, że jej wybrankowi grozi niebezpieczeństwo. Subaru musi się ukryć i proponuje Linie wspólny wyjazd do jego posiadłości w celu przeczekania niebezpieczeństwa. Młoda kobieta po raz pierwszy opuszcza rodzinny dom, by wspierać ukochanego. W drodze okaże się, że nie tylko ona jest „inna”. W grupie przyjaciół Subaru również są osoby mające doświadczenia, epizody schizofreniczne, a i on odkryje przed ukochaną nadprzyrodzone właściwości. To stanie się początkiem ich wspólnej drogi, podczas której będą przekraczać granice realnego świata.

Gdzieś na świecie magiczne istoty szykowały się do poznania naszych bohaterów, a plotki rozprzestrzeniały się po całym magicznym świecie.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/odnaleziona-odwaga_p387 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "1. Odnaleziona odwaga (Magia Grzesznych Marzeń) jako Dragona Rock"

Opinia

Bardzo słaba - Odnaleziona odwaga

Awatar użytkownika

Odnaleziona odwaga Dragony Rock to romans paranormalny. Bohaterką jest dwudziestosześcioletnia Lina, schizofreniczka, która po śmierci ukochanej suczki Xeny trafia do szpitala psychiatrycznego. Tam poznaje młodego psychologa – Subaru. Między młodymi ludźmi od początku znajomości iskrzy. Żeby nie było tak słodko, okazuje się, że ktoś chce się pozbyć Subaru. W tym momencie także życie Liny stoi pod znakiem zapytania. Postanawiają się ukryć w posiadłości mężczyzny. Tam ujawniają się niecodzienne zdolności Subaru oraz jego przyjaciół. Okazuje się, że nie są oni zwykłymi śmiertelnikami. Każdy z nich posiada zdolności nadnaturalne. Czy Lina też okaże się istotą niezwykłą? Tymczasem jest bardzo niepewna siebie i ciągle płacze z byle powodu, bez względu na to czy jest szczęśliwa, czy też smutna.

Teraz zamierzam wylać wszystkim zainteresowanym kubeł zimnej wody na głowę. Piszę to z przykrością, ale muszę stwierdzić, że ta książka to całkowita klęska. Mam nieodparte wrażenie, że pani Dragona dopiero uczy się pisać i aż dziw bierze, że pokuszono się na wydanie tej powieści. Czytałam w swoim długim życiu wiele książek. Jedne zasługują na miano arcydzieł, wiele jest bardzo dobrych i dobrych. Zdarzają się też przeciętniaki i pozycje po prostu słabe. Niestety ta książka nie wpisuje się w żadną kategorię i cieszę się, że nie wystawiam ocen. Ta historia według mnie nie zasługuje na żadną notę, może na siłę, na jedynkę...

Więcej na - http://monweg.blog.onet.pl/2014/12/20/bardzo-slaba-odnaleziona-odwaga/

30 grudzień 2014 12:23

Opinia

Polecam!!!

Awatar użytkownika

Powieść Dragony Rock nie jest powieścią pornograficzną, jednak wątek miłosny stanowi ważną jej część. A przecież wszyscy pragniemy miłości i szczęścia.

3 listopad 2014 08:12

Nowa opinia

Recenzje dla: "1. Odnaleziona odwaga (Magia Grzesznych Marzeń) jako Dragona Rock"

Odnaleziona odwaga...

Lina, dwudziestosześcioletnia kobieta, po śmierci ukochanego psa załamuję się i trafia do szpitala psychiatrycznego. Dla normalnych ludzi ten powód może wydać się abstrakcyjny, ale nie dla Liny. Dziewczyna nie jest taka, jak inni, a zdiagnozowana schizofrenia to tylko początek długiej listy rzeczy, którymi różni się od rówieśników. W szpitalu poznaje Sabaru – psychologa kryminalnego. To jedno spotkanie zmienia całe dotychczasowe życie kobiety. Niegdyś wytykana palcami, nagle staje się obiektem adoracji. I wszystko...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl