Jak zrobiłem z piekła raj

| Dodano: 18 marzec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

„Jak zrobiłem z piekła raj” to poradnik dla wszystkich tych, którzy zmagają się z uzależnieniem od alkoholu oraz dla tych, którzy chcieliby wyjść z każdego innego uzależnienia. Autor – Aquarius – ukazuje swoją długą i ciężką drogę, którą przemierzył, by uwolnić się ze szponów nałogu. Musiał upaść, dotknąć dna, by się ocknąć, podnieść i pójść dalej. Zaczął pić w wieku 16 lat, skończył… po dziesięciu. Alkohol stał się wspaniałym wyłącznikiem dla wszelkich dolegliwości fizycznych i psychicznych. Sprawiał, że człowiek stawał się duszą towarzystwa. Gdyby nie samoświadomość, chęć wyrwania się z nałogu, pomoc rodziny, żony i grupy wsparcia, ciężko byłoby mu rozstać się z butelką. Była przecież lekiem na wszystko – na problemy w szkole, w domu, w pracy. Stała się sensem życia, które tak naprawdę powoli odbierała. „Jak zrobiłem z piekła raj” to książka o dojrzewaniu, podejmowaniu świadomych decyzji, wybieraniu pomiędzy dobrem a złem. W poradniku znajdziemy cenne rady, w jaki sposób małymi krokami zacząć radzić sobie z uzależnieniem. Jak mówi sam autor: „Uzależnieni (…) nie mają monopolu na przechlapane życie”. To opowieść na bazie doświadczeń i przemyśleń, którą warto poznać.

Dostępna w

Opinie o: "Jak zrobiłem z piekła raj"

Opinia

Aby żyć trzeba nie pić

Awatar użytkownika

No prawdziwa historia o nałogu picia alkoholu i wychodzeniu z tego uzależnienia. Warto polecić wszytkim, którzy zmagają się z alkoholizmem czy innym uzależnieniem ale również im rodzinom czy znajomym takich osób uzależnionych.

11 lipiec 2014 17:05

Opinia

Aby żyć trzeba nie pić

Awatar użytkownika

No prawdziwa historia o nałogu picia alkoholu i wychodzeniu z tego uzależnienia. Warto polecić wszytkim, którzy zmagają się z alkoholizmem czy innym uzależnieniem ale również im rodzinom czy znajomym takich osób uzależnionych.

11 lipiec 2014 17:05

Nowa opinia

Recenzje dla: "Jak zrobiłem z piekła raj"

Własne piekło

"Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy… Moje były puste, jak wszystkie butelki wokół". Alkoholizm to choroba, która trwa przez całe życie. Życie, napiętnowane codzienną walką z własnymi słabościami. Będąc zdrowymi, potrafiącymi odmówić kolejnego kieliszka, nie zdajemy sobie sprawy, jak ciężko jest budować alkoholikowi swoje życie od nowa, na zgliszczach, które pozostawił. Dlatego też warto poświęcić chwilę czasu na lekturę, będącą swoistą spowiedzią osoby uzależnionej. Spowiedzią, będącą równocześnie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl