Odnaleźć siebie

| Dodano: 24 lipiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

W książce Dariusza Krzywdzińskiego „Odnaleźć siebie” znajdziemy sensacyjne opisy grupy wojskowych agentów, zajmujących się rozpracowaniem europejskiego szlaku, którym Al Kaida przerzuca terrorystów i kandydatów na terrorystów na zachód naszego kontynentu. Ale są tu również wątki miłosne i przede wszystkim myśl, że czasami musimy przejść wiele dróg, by móc stać się człowiekiem. Człowiekiem szczęśliwym i spełnionym.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/odnalezc-siebie_p364 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Odnaleźć siebie"

Opinia

polecam !

Awatar użytkownika

suer ksiażka, może nie za gruba ale to mi nie przeszkadzało. Autor połazcył akcje z  psychologią, podoba mi sie takie połączenie :) Książka daje do myślenia i o to chyba chodziło... polecam !!!

2 grudzień 2014 18:53

Opinia

Sensacja i refleksja

Awatar użytkownika

Całkiem niezła powieść sensacyjna ale nie tylko bo tkwi w niej wiele przemyśleń np. o człowieczeństwie. Mamy w niej akcję i refleksje.

25 lipiec 2014 14:00

Nowa opinia

Recenzje dla: "Odnaleźć siebie"

Przedpremierowa recenzja recenzje.mystic

Sam tytuł książki jest bardzo ciekawy, a w dodatku chyba każdy, kiedyś się zastanawiał, czy tak naprawdę zna siebie. Jest to ciężkie stwierdzenie, bo w ciągu pięciu minut można siebie bardzo zaszokować. Nie raz bliska nam osoba, o której myślimy, że wiemy o niej wszystko i znamy ją na wylot, potrafi zrobić coś, że nagle uświadamiamy sobie, że tak naprawdę jej nie znamy. Pewnie zastanawiacie się o co chodzi w tej książce, jedno jest pewne – nie jest to poradnik…Krzysztof ma dziewczynę Bożenę, są ze sobą szczęśliwi....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl