Crew

| Dodano: 10 pażdziernik 2013 | Dodana przez: amelia

Share

Okładka

Twoja ocena

Wampiryzm czyli całokształt spraw związany z wampirami to całkiem popularny temat w literaturze oraz filmie. Powstało już całe mnóstwo filmów i książek na ten temat. Do nich zalicza się także i ta książka. Autorem powieści „Crew” jest Patryk Nowodworski, który jest autorem wydanych do tej pory trzech wcześniejszych książek. Każda z trochę innego gatunku, ale wszystkie je łączy lekkość i przystępność stylu. Książki Nowodworskiego są bowiem pisane dla czytelnika, który szuka rozrywki i przyjemności z poznawania losów bohaterów. W jego najnowszej pozycji, bohaterami są ludzie i wampiry oraz pewien tajemniczy inspektor policji, który w pewnym sensie łączy w sobie cechy obydwu gatunków. Tomasz, który ukazany został jako przeciwwaga dla dobra tudzież zła, rozpoczął swoją walkę z demonami, gdy te zabrały mu jego ukochaną kobietę. Akcja powieści rozpoczyna się w restauracji o nazwie „Crew”, jest to miejsce dosyć szczególne, ale o tym dowiecie się czytając powieść. Na początku historii poznajemy Krzysztofa, który siedzi w tym lokalu i próbuje poprzez wypijany w dużych ilościach alkohol, zapomnieć o swoim życiu. Jest facetem w średnim wieku, który poprzez swoje liczne zdrady zniszczył swoje małżeństwo. Wydaje mu się, że stanął na zakręcie i nie wie, w którą stronę ma skręcić. Tym bardziej jest zaskoczony, kiedy w tym magicznym trochę miejscu poznaje atrakcyjną blondynkę, która wyraźnie go podrywa i wydaje się być nim zainteresowana. Czy to nie jest zbyt piękne w jego przypadku aby było prawdziwe? Jakiż to ona może mieć cel w zawracaniu mu głowy? W każdym razie sytuacja rozwija się i Krzysztof ze swoją, dopiero co poznaną pięknością ląduje w hotelowym łóżku. Spędzają razem noc a rankiem Krzysztof dowiaduje się o prawdziwym celu zainteresowania swej partnerki. Ona była wampirem … Dalsze losy Krzysztofa i innych wampirów w samej książce.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/crew_p275 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Crew"

Opinia

Horror z wampirami

Awatar użytkownika

Bardzo fajna historia, z jednej strony straszna a z drugiej zabawna. Kto lubi historie i opowieści o wampirach nie będzie zawiedziony. Ciekawy horror toczący się w naszej współczesności. Polecam czytelnikom szukającym emocjonującej rozrywki.

11 grudzień 2013 11:26

Nowa opinia

Recenzje dla: "Crew"

Moda na wampiry trwa w najlepsze

Oczywiście w powieści występuje również świat realny, gdzie ludzie nie mają bladego pojęcia o istnieniu dziwnych istot, jakimi są wampiry. O ich istnieniu wie tylko władza, która już powołuje specjalną i tajną sekcję policji, która ma za zadanie zwalczać wampiry. Autor oprócz stosunków pomiędzy ludźmi i wampirami wplótł do książki coś więcej. Zawarł tutaj swoje refleksje na temat współczesnego społeczeństwa. Ukazuje on bowiem, że czasami bywa tak, że ludzie zachowują się gorzej od okrutnych wampirów....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl