Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele

| Dodano: 23 listopad 2018 | Dodana przez: redakcja

Share

Okładka

Twoja ocena

Huna to pradawna nauka pozwalająca uzdrawiać duszę i ciało. Obecnie jej tajniki wykorzystywane są na całym świecie. Dzięki tej książce dowiesz się, czym jest Huna i jej istotna część ho’oponopono.

Przekonaj się, czy Huna i ho’oponopono naprawdę działa. Sprawdź, jak wykorzystać ją na co dzień. Odmień swoje wnętrze i zyskaj harmonie. Huna to hawajski sposób na zdrowie ciała i duszy.

Podstawy tej starożytnej wiedzy oparte są na nabywaniu umiejętności wyzwalania się z traum przeszłości, lęków i obaw. Koncentracja na chwili obecnej pozwala w pełni wykorzystać i ukierunkować drzemiący w nas potencjał. Wiedza ta jest zgodna z dzisiejszą psychologią, filozofią i psychoanalizą.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/huna-sekretna-nauka-korzysci-i-wspolczesni-nauczyciele/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Huna: sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele"

Opinia

Awatar użytkownika

Autor udowadnia w swojej pracy, że stosując technikę ho’oponopono jesteśmy w stanie efektywnie rozwiązywać swoje problemy. Uwalniamy wówczas nasz umysł od negatywnej energii i dajemy sobie szansę na pełnowartościowe życie, czerpiąc zewsząd inspirację. Przestajemy również odczuwać nieustanny lęk i ciążące nad nami poczucie winy.

Dla mnie książka bardzo pomocna!

24 styczeń 2019 09:23

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy