Przypadek Gabriela L.

| Dodano: 23 lipiec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Gabriel budzi się szpitalu św. George'a w Londynie. Szybko zostaje poinformowany o tym, że jego życie już nigdy nie będzie takie samo, a magia nie jest tylko bajką, lecz istnieje też w prawdziwym świecie. Jedyną osobą, z którą nastolatek może o wszystkim porozmawiać jest syn lekarza prowadzącego Gabriela - Chris Cullen. Chłopcy zaprzyjaźniają się, choć Chris od początku wydaje się być inny, niż wszyscy. Okazuje się, że oboje padli ofiarami dekompozycji – anomalii magicznej, polegającej na usunięciu czasu i przestrzeni. Gabriel stał się ofiarą usunięcia tylko czasu, sam zachował swoje wspomnienia, jednak nikt inny go nie pamiętał. To dlatego przy jego szpitalnym łóżku nie było mamy, ani nikogo z rodziny. Kiedy to wszystko do niego dochodzi, a stan zdrowia zaczyna się poprawiać, okazuje się, że świat, w którym znalazł się Gabriel, jest opanowany przez Lucasa – przewodniczącego samorządu lokalnej szkoły. By go pokonać, muszą zjednoczyć siły. Czy im się to uda i pomogą wyzwolić szkołę spod terroru Lucasa? Czy życie w nowym świecie okaże się lepsze, niż w dotychczasowym? Czy Gabriel zyska nowych przyjaciół, a może także spotka miłość?

Źródło: http://www.ebooki123.pl/przypadek-gabriela-l_p350 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Przypadek Gabriela L."

Opinia

Interesująca fantastyka

Awatar użytkownika

Książka napisana z bogatą wyobraźnią. Nie jest to typowa fantastyka ale dużo w tej książce jest elementów fantastycznych właśnie.

25 lipiec 2014 13:37

Opinia

"Przypadek Gabriela L."

Awatar użytkownika

Ciekawa literatura dla fanów fantastyki i nie tylko. Godna polecenia

24 lipiec 2014 14:32

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl