Marzenie Jurka Nowaka

| Dodano: 3 grudzień 2013 | Dodana przez: Judyta Aleksandra Niemiec

Share

Okładka

Twoja ocena

Anglia, wbrew mitom o perspektywach, rozczarowuje Jurka na wielu płaszczyznach. Młody fizyk traci i pracę na uniwersytecie, i swoją kobietę – wszystko praktycznie jednocześnie. Boli go jednakże tylko jedna ze strat i wcale nie jest to nagłe pożegnanie z wybranką. Nadrzędnym celem naukowca jest bowiem realizacja życiowej misji, jaką jest znaleźnie drogi do podróżowania w czasie. Nie jest to jednak byle jaka fanaberia z jego strony – nie dąży on do tego po to, by zyskać profity w postaci wyników losowania lotto. Jurek chce cofnąć się w czasie, aby nie dopuścić do zamordowania jego matki. Zdawałoby się, że wraz z pożegnaniem z Wielką Brytanią, ginie i jedyna szansa na swobodne prace badawcze mogące doprowadzić kiedyś do zrealizowania celu. Przypadkowo trafia ona jednak w jego ręce w ostatnim miejscu, w którym mógłby się jej spodziewać: w rodzinnej miejscowości. Ale czy znaczy to, że z niej tak po prostu skorzysta? Podróż w czasie, jak wszystko w życiu, ma swoje konsekwencje. A okazuje się, że podejmując się tego zadania, Jurek ryzykuje więcej, niż początkowo myśli.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/marzenie-jurka-nowaka_p292 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Marzenie Jurka Nowaka"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Marzenie Jurka Nowaka"

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

Tylko jak to zrobić, skoro jedyna szansa na ich realizację właśnie przeszła nam koło nosa, bo zrobiliśmy coś zbyt pochopnie, pod wpływem emocji i w ten sposób zaprzepaściliśmy szansę na sukces? W podobnej sytuacji znalazł się główny bohater "Marzenia Jurka Nowaka" autorstwa Amadeusza Putzlachera.   Jurek podjął pracę w jednym z angielskich uniwersytetów. Od wielu lat fascynuje się fizyką i podróżowaniem w czasie i to właśnie tym zagadnieniom postanowił poświęcić swój czas. Jako doktor na uniwersytecie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl