Tydzień z pozytywnie zakręconą literaturą

Obrazek artykułu
Przed nami zakręcony tydzień...oczywiście w najbardziej pozytywnym znaczeniu!


Postaramy się przedstawić Państwu Autorów, którzy posiadają niezwykły dar wprowadzania czytelników w wyśmienity nastrój. Dla każdego coś dobrego! Mamy w zanadrzu powieści z nutą kpiny na niestety istniejący jeszcze system szkolnictwa, teksty teatralne, odwołujące do poczucia humoru wschodnich sąsiadów, ale i naszego również, felietony poruszające tematy ważne dla kraju, jednak z satyrycznym morałem.


Autorzy, których Państwu przedstawimy w tym tygodniu, posiadają nie tylko dobre, literackie zacięcie, oni posiadają zdrowe podejście do własnej osoby i otaczającego nas świata. Potrafią bezbłędnie wychwycić wszelkiego rodzaju anomalia naszego kraju i podać nam w postaci znakomitego tekstu na relaksacyjny wieczór z książką.


Nawet, jeśli czujemy się zniechęceni życiem w tym kraju, to dawka witaminy zwanej zdrowym śmiechem postawi nas szybko na nogi.

Polecamy kilka interesujących, pozytywnie zakręconych tytułów: Jełopiada, Polak w krainie d'Artagnana, Limeryki niepobożne i inne, Janek herbu pół krowy, Maślana Czas pokojuŁosoś a la Africa, Łosoś norwesko-chiński, Erekcja wzrostu, Pieprz w oczach czyli podśmiewajki, Brygida Star Show, Kandydat na prezydenta, seria Wysp Anety Skarżyński, W króliczą norę nieco głębiej, Nie ma granic. W innych wymiarach, Opowieści z pogranicza światów.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl