Nigdy nie mówię nigdy

| Dodano: 29 pażdziernik 2018 | Dodana przez: Jowita Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Marta W. Staniszewska, autorka powieści erotycznych powraca ze Spin-off serii „Nigdy...” w nowym i niezwykle apetycznym wydaniu.

Samantha nie marzy o szczęśliwym zakończeniu przy jednym mężczyźnie, wiedzie życie ułożonej bizneswoman po trzydziestce, właścicielki całkiem nieźle prosperującej firmy wnętrzarskiej i nie w głowie jej ani związki, ani tym bardziej dzieci. Po śmierci matki rzuca się w wir pracy i nic nieznaczących romansów. Nawet porady przyjaciółki i przykład szczęśliwego życia kuzynki nie powodują u niej cienia refleksji nad własną egzystencją. Gdy więc pewnego wieczoru w jej życiu pojawia się Henry, i wyrywa ją z rąk zaborczego kochanka, Sam nie wierzy, że to, co ją spotkało może mieć jakieś głębsze znaczenie. Z czasem jednak spędza z Henrym coraz więcej czasu, a jej wewnętrzne mury zaczynają pękać. Jednak ani ona, ani Henry nie spodziewają się, że wkrótce ich znajomość stanie się początkiem serii zdarzeń, które mogą doprowadzić do katastrofy, jakiej żadne z nich się nie spodziewa. Czy zorientują się w porę, że nie każdy jest tym za kogo się podaje?
Powieść porywa od pierwszych stron erotyzmem, by po chwili ukoić i otulić prawdziwym uczuciem. Bohaterowie niestety zbyt późno uświadamiają sobie, że, jak to w prawdziwym życiu bywa, nie wszystko toczy się zawsze tak jak to sobie zaplanowaliśmy…

Patronat nad książką objęli: Tylko magia słowa, Recenzje Kingoholiczki, Marta wśród książek, Kobiece recenzje, GirlsBooksLovers, Książkowe wyznania,

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/nigdy-nie-mowie-nigdy/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Nigdy nie mówię nigdy"

Opinia

Awatar użytkownika

Kolejna książka wpadła do moich rąk pod recenzje :) oczywiście e-book ostatnio bardzo mi się spodobała ta forma chociaż nadal kocham całym sercem książki drukowane. Książka jak najbardziej trafi w gusta osób które lubią romantyki z ziarenkiem erotyki. Bardzo dobrze się czyta i akcja wciąga w swoją cała fabułę. Chociaż iż w połowie już przeczuwałam co będzie dalej nie zatrzymali mnie to w przeczytaniu co będzie dalej i mimo iż widzę niektóre sceny podobne do greya to i tak miło się czyta. Owszem nie ma tam scen z bdsm ale są sceny erotyczne opisane dość szczegółowo. Sceny bardzo fajnie opisane zdarzało mi się śmiać w głos a także i wytrzeć łzy. Książka wciągnęła mnie na tyle że te 270 stron przeczytałam w półtora dnia , wiec to już mówi samo za siebie. Z czystym sumieniem polecam tą książkę , nie tylko tym osoba które lubią taka tematykę ale także tyk które chcą trochę pobudzić swoją wyobraźnie.
https://www.instagram.com/p/BwFNafyA5Ym/

11 kwiecień 2019 09:03

Opinia

Awatar użytkownika

A gdyby tak w przerwie między pisaniem pracy magisterskiej, a pisaniem pracy wziąć świetną książkę, gorącą herbatkę i po prostu się zrelaksować ? Plan idealny !

Więcej na https://www.instagram.com/p/Bu7D_3NA_Ff/

13 marzec 2019 11:37

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku