Nigdy nie mówię nigdy

| Dodano: 29 pażdziernik 2018 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Marta W. Staniszewska, autorka powieści erotycznych powraca ze Spin-off serii „Nigdy...” w nowym i niezwykle apetycznym wydaniu.

Samantha nie marzy o szczęśliwym zakończeniu przy jednym mężczyźnie, wiedzie życie ułożonej bizneswoman po trzydziestce, właścicielki całkiem nieźle prosperującej firmy wnętrzarskiej i nie w głowie jej ani związki, ani tym bardziej dzieci. Po śmierci matki rzuca się w wir pracy i nic nieznaczących romansów. Nawet porady przyjaciółki i przykład szczęśliwego życia kuzynki nie powodują u niej cienia refleksji nad własną egzystencją. Gdy więc pewnego wieczoru w jej życiu pojawia się Henry, i wyrywa ją z rąk zaborczego kochanka, Sam nie wierzy, że to, co ją spotkało może mieć jakieś głębsze znaczenie. Z czasem jednak spędza z Henrym coraz więcej czasu, a jej wewnętrzne mury zaczynają pękać. Jednak ani ona, ani Henry nie spodziewają się, że wkrótce ich znajomość stanie się początkiem serii zdarzeń, które mogą doprowadzić do katastrofy, jakiej żadne z nich się nie spodziewa. Czy zorientują się w porę, że nie każdy jest tym za kogo się podaje?
Powieść porywa od pierwszych stron erotyzmem, by po chwili ukoić i otulić prawdziwym uczuciem. Bohaterowie niestety zbyt późno uświadamiają sobie, że, jak to w prawdziwym życiu bywa, nie wszystko toczy się zawsze tak jak to sobie zaplanowaliśmy…

Patronat nad książką objęli: Tylko magia słowa, Recenzje Kingoholiczki, Marta wśród książek, Kobiece recenzje, GirlsBooksLovers, Książkowe wyznania,

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/nigdy-nie-mowie-nigdy/ ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Nigdy nie mówię nigdy"

Opinia

Awatar użytkownika

Dojrzała książka, o prawdziwym życiu, prawdziwych emocjach i dorosłych ludziach, którzy Nadal mogą się bawić i korzystać z życia. Dużo się działo, czasem aż za dużo, ale na pewno jest to ciekawa powieść.

https://www.instagram.com/p/CNZrs3thFGq/

8 kwiecień 2021 13:24

Opinia

Awatar użytkownika

Magiczna opowieść o tym, jak to życie potrafi zaskoczyć. W chwili, gdy tak naprawdę wydaje nam się, że nic dobrego nas już nie czeka, nagle los się do nas uśmiecha i takie chwile w życiu powinno się celebrować. Właśnie za to jestem wdzięczna autorce, ponieważ niesamowicie potrafi ona przelać emocje na papier, kreuje postacie oraz ich rozterki życiowe tak, by każdy z nas mógł się utożsamić z bohaterem książki. Jak często jesteśmy, w stanie czytając książkę, przerwać i na chwile, by zadać sobie pytanie, lub zdać sobie sprawę, bo... „cholera miałam tak” albo „kurczę zrobiłabym to samo”. Odpowiedź jest prosta... W czasach książek o mafii, gwałtach, porwaniach, motocyklistach nie często. Gdyby mnie ktoś zapytał „Kinga, jakimi słowami wypełniłabyś pierwszą stronę tej książki” Wiecie, co bym odpowiedziała? „Oparta na prawdziwych wydarzeniach z życia każdego z nas”.

https://www.instagram.com/p/CC_p5ZQBBwz/

27 lipiec 2020 08:28

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl