Doczekać jutra - poleca Wydawnictwo Psychoskok

Obrazek artykułu
Książka „Doczekać jutra” to opisane historie ludzi, których los doświadczał często bardzo brutalnie.

Wracający z delegacji Konrad spotyka przy drodze zabłąkanego mężczyznę, którego postanawia podwieźć do najbliższego miasta. Mężczyzna ma dla niego propozycję, której bohater nie może odrzucić, ale może wybrać spośród dwóch wariantów. Od tego momentu całe życie Konrada zmieni się, jednak to jego samodzielnie dokonany wybór zadecyduje, w jakim kierunku potoczy się dalej…


Książka „Doczekać jutra” to opisane historie ludzi, których los doświadczał często bardzo brutalnie. Wszechobecna bieda i wkradające się ubóstwo spowodowało, że matka, która pozostała sama z dziećmi, bez jakichkolwiek środków do życia, nie potrafi sobie poradzić z ciężarem obowiązków. Śmierć męża i ojca jej dzieci dodatkowo wszystkich przytłacza. Najstarszy z rodzeństwa – Konrad, wiecznie bity i poniżany przeżywa prawdziwe piekło. Dwie młode dziewczyny, które bardzo wcześnie trafiają do domu dziecka, nie mogą zaakceptować warunków tam panujących, staczają się w najgorszą z możliwych dróg - narkotyki, alkohol i prostytucję. Pacjent onkologii, który pogodził się już z własnym losem, oczekuje na to, co nieuniknione, choć stara się do samego końca zachować dobre samopoczucie oraz humor.


Autor książki, świetnie uzmysławia czytelnikowi, że każdy jest kowalem swojego losu i wybiera drogę, którą chce podążać w swoim życiu. Jednak to nie oznacza, że raz obranej ścieżki nie można już zmienić. Warto przeczytać tę książkę, choćby też dlatego, że momentami bardzo porusza, budząc w czytelniku skrajne emocje.


książka w sprzedaży

http://www.psychoskok.pl/produkt/doczekac-jutra

http://bonito.pl/k-1553040-doczekac-jutra

https://www.nieprzeczytane.pl/Doczekac-jutra%2Cproduct1010070.html

także jako ebook

http://www.ebooki123.pl/doczekac-jutra_p699


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl