Ptaki. Prawdziwi mistrzowie ziemi

| Dodano: 20 luty 2015 | Dodana przez: wydawnictwopsychoskok

Share

Okładka

Twoja ocena

Prawda zawarta w tej książce daje obraz ptaków Ziemi poprzez inne spojrzenie na te cudowne istoty naszej planety. Przyjmijcie dar tej książki jako pomoc w otwarciu nowego świata poprzez otwarcie swojego serca, w czym wielką pomocą są ptaki jako nierozdzielna część Gai i miłości jej serca. Otwarcie drzwi do Nowego Świata nastąpiło. To, czy zechcesz wejść do niego ty - zadecyduj w dowolnym momencie swojej nauki.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/ptaki-prawdziwi-mistrzowie-ziemi_p411 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Ptaki. Prawdziwi mistrzowie ziemi"

Opinia

Recenzja 1

Publisher logo

Bardzo proszę o podzielenie się odczuciami serca kolejne osoby lekturą książki „Ptaki Prawdziwi Mistrzowie Ziemi”

Gorąco polecam cudowną książkę Grzegorza Kaźmierczaka „Ptaki Prawdziwi Mistrzowie Ziemi” .Książka tak bardzo mnie poruszyła, iż wszelkie blokady w jednej chwili zniknęły z mojego ciała fizycznego oraz z ciał subtelnych moje tak bardzo zranione serce ożyło i Światło rozświetliło całą moją Istotę. Odczułam to bardzo wyraźnie jak leciutkie aksamitne muśnięcie przyjemnej Obecności Miłości Absolutnej. Bardzo kocham Naturę i szczególnie ptaki. Dzięki tej wspaniałej książce przebudziła się moja Dusza całkowicie. Teraz jestem pełna radości i promienieję miłością.

Ptaki uczą nas umiejętności cieszenia się wszystkim bez względu na zewnętrzną sytuację. Ci wspaniali skrzydlaci Mistrzowie, znani są nam od zarania dziejów, zawsze służą nam pomocą. Od nas zależy czy chcemy zauważyć ich poświęcenie  i codzienną troskę. Ptaki to piękni posłańcy Boskiego Źródła, ufajmy więc ich Wyższemu prowadzeniu. Otwórzmy serduszko, by pokochać ich tak bardzo jak oddaje to autor tej pięknej książki. Ufając ptakom uzdrawiamy wszystkie aspekty swojej ludzkiej natury i wyzwalamy nasz olbrzymi potencjał możliwości w przyszłości, czyli stwarzamy energię perspektywy swego pełniejszego, bogatszego życia na tej cudnej ziemskiej planecie.

Pozwolę sobie przytoczyć ujmujący fragment tej książki „Bocian kocha równowagę, kocha harmonie, ma w sobie medytacje, której uczcie się od niego, gdyż on cały jest boską medytacją życia. Cokolwiek robi, skupiony jest cały w sobie, uważny w tej jednej chwili”…”Połączcie się z nim i sami czytajcie, co on naprawdę dla Was przynosi? Czy stawia się nad Wami w czymkolwiek? Jest sam przez siebie wielką harmonią z całą naturą, dba w sensie duchowym i fizycznym o jej higienę i ekologie. Kochajcie czystość natury a tym samym zapraszacie w swe przestrzenie Bociana, który dopełnią tą czystość i samo jego przybycie jest odbiciem Waszych pól i atmosfery, a to wynika ze stanu czystości ludzi którzy tu zamieszkują.,, Z wielką miłością pozdrawiam prawdziwych mistrzów jakimi jawią się obrazem serca autora Ptaki. Dziękuję autorowi książki za to spojrzenie.

Z poważaniem Galina Sosińska

20 luty 2015 09:41

Nowa opinia

Recenzje dla: "Ptaki. Prawdziwi mistrzowie ziemi"

Recenzja 2

Z całego serca polecam wszystkim książkę „ PTAKI Prawdziwi mistrzowie Ziemi” Grzegorza Kaźmierczaka, wiedza w niej zawarta nie pochodzi ze świata iluzji, jest to Boskie Odczucie Grzegorza, dzięki któremu przekazuje nam całkowicie inne znaczenie ptaków, rolę, jaką pełnią dla nas na naszej Kochanej Matce ZIEMI oraz jak ogromną są dla nas pomocą, czego umysł niestety nie wie.  Tej wiedzy nie można się nauczyć i wyczytać w żadnej innej książce, bo jeszcze takiej nie było, ta jest jedyna i według...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl