Każdy może zarobić milion

| Dodano: 3 luty 2016 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Myślisz o zmianie pracy? A może czujesz, że czas na zmiany i chciałbyś pracować dla siebie? Zarabiasz, ale wciąż nie starcza ci na podstawowe wydatki? Albo urabiasz się po pachy, ale nic i tak nie odkładasz? Żyjesz w poczuciu „dorabiania” kogoś, jednocześnie nie bogacąc się? Pracujesz od kilku lat, ale twoje konto pod koniec miesiąca i tak świeci pustkami? Pora to zmienić! Z pomocą przychodzi ci poradnik „Każdy może zarobić milion” – książka, dzięki której poznasz podstawy drogi do finansowej niezależności. Dowiesz się z niej, jak zmienić swoje myślenie na temat pieniędzy, jak zacząć inwestować – nie tylko w interesy, ale również w siebie, jak stworzyć plan ku drodze do niezależności finansowej. „Każdy może zarobić milion” to przejrzysty poradnik, który obnaża niedoskonałości systemu edukacji oraz uzmysławia brak edukacji w zakresie finansów na poziomie zarówno szkolnym, jak i w domu; pokazuje, w jaki sposób powinniśmy uczyć dzieci, już od najmłodszych lat, finansowej inteligencji, jak czerpać z pozytywnych przykładów innych ludzi, którzy odważyli się być bogaci i jakie teraz czerpią z tego profity. To lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą być w końcu bogaci!

Źródło: http://www.ebooki123.pl/kazdy-moze-zarobic-milion_p501 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Każdy może zarobić milion"

Opinia

polecam

Awatar użytkownika

Książka ta uświadomi ci również, że choć praca na etacie nie jest zła, to jest jednak pracą dla kogoś – a tym samym jest bogaceniem kogoś, a nie siebie. Warto to zmienić!
To lektura obowiązkowa dla wszystkich tych, którzy chcą być w końcu bogaci!

11 luty 2016 15:37

Nowa opinia

Recenzje dla: "Każdy może zarobić milion"

Jak zarobić pierwszy milion (i następne)?

 Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to znak, że koniecznie musisz zająć się zdobywaniem wiedzy finansowej. Celem jest generowanie przychodów w oczekiwanej wysokości, a także właściwe nimi zarządzanie, bo przecież … każdy z nas może zostać milionerem. O tym, że zarabianie kwot z kilkunastoma zerami jest możliwe, przekonuje nas Mariusz Sander w swojej książce „Każdy może zarobić milion”. Opublikowana nakładem wydawnictwa Psychoskok pozycja, to niewielkiej objętości poradnik, który...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl