Niedługo kolejna powieść Piotra Piątaka - "Ostatnia szansa"

Obrazek artykułu
Autor Rachunku sumienia wydaje kolejną powieść!

To co jest możliwe teraz, może być nieosiągalne za kilka minut. Najbliższa osoba może pozostawić po sobie jedynie puste kartki, na których będziesz spisywał niezrealizowane wspólne plany. Nie zmarnuj swojej ostatniej szansy. Książka już wkrótce ukaże się w sprzedaży!!!


Major Michał Wolski nie chciał zmarnować ostatniej szansy. Zagubiony w nowej rzeczywistości ostrożnie stawiał każdy krok. Zmuszony do zachowania tajemnicy, samotnie wykonywał postawione sobie zadanie, które miało zmienić los całej ludzkości. Nie mając więcej czasu, obawiając się upływu każdej sekundy, zdecydował się na radykalne rozwiązanie. A wszystko przez … zielony listek. 


– Koledzy, koleżanki, żołnierze – rozpoczął generał spokojnym głosem. – Prezydent kraju ogłosił powszechną mobilizację. Za kilka minut zostanie to ogłoszone sygnałem dźwiękowym. Powiem to, co jest oczywiste. Chciałem to jednak zrobić osobiście by mieć pewność, że każdy pamięta znaczenie trzech sygnałów o równej długości. Nikt nie ma prawa opuszczać bazy. Za pół godziny wszystkie wyjścia zostaną zablokowane. Czekajcie na dalsze polecenia. Powodzenia! Dodam jedno...może nie powinienem...to nie są ćwiczenia – głos Borowa coraz bardziej się załamywał, widać było erupcję emocji, którą starał się kontrolować. – Wytrwajcie na stanowiskach. Znacie procedury. 


Zapraszamy na profil autora na Facebooku


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl