Kolega pracuje głową

| Dodano: 24 lipiec 2013 | Dodana przez: rappoetyk

Share

Okładka

Twoja ocena

Powieść autobiograficzna ukazująca losy chłopaka przechodzącego przez kolejne etapy życia. Historia pełna przygód i zaskakujących zwrotów akcji. Nie lukrowana, oparta na realiach życia codziennego. Innymi słowy przedstawiająca życie autora takim, jakim ono właściwie jest.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/kolega-pracuje-glowa_p127 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Kolega pracuje głową"

Opinia

Beznadzieja

Awatar użytkownika

Bardzo dziwaczna powieść. Biografia opisująca jakieś tam nieistotne przygody, pozujące na jakieś prawdy psychologiczne. W ogóle nie wiem o co chodzi autorowi. w moim mniemaniu to jakiś bełkot pseudo-intelektualny.

13 grudzień 2013 11:48

Nowa opinia

Recenzje dla: "Kolega pracuje głową"

Powieść o charakterze autobiograficznym Przemysława Liziniewicza

Powieść niewątpliwie zasługuje na miano literatury faktu, chociaż nie ma w niej zbyt wiele odniesień do znaczących wydarzeń historycznych, które  stanowiłyby tło opowieści o życiu głównego bohatera. Jednak poznajemy dosyć szczegółowo życie głównego bohatera z wydarzeniami dosyć pospolitymi, które mogły by być udziałem każdego człowieka. Opowieść zawarta w książce zaczyna się od momentu wczesnego dzieciństwa i wiedzie nas do dorosłości bohatera. Akcja rozpoczyna się kiedy Przemek (główny bohater) ma 4 lata....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku