Moje szerokie tory

| Dodano: 14 grudzień 2017 | Dodana przez: Jowita Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Bohaterka książki w przełomowym momencie swojego życia wspomina wydarzenia sprzed trzydziestu kilku lat, z okresu jej studiów w ZSRR. Pokazuje codzienne obowiązki i rozrywki koleżanek z roku oraz studentów przybyłych z różnych państw i kontynentów. Wydarzenia przeplatane są opisami ciekawych miejsc, które studenci mieli możliwość zwiedzić. Poruszona wspomnieniami kobieta nawiązuje kontakt z człowiekiem, który wtedy był dla niej kimś ważnym. Wirtualne spotkanie dwojga zupełnie różnych postaci uświadomi czytelnikowi, jak bardzo w ciągu ćwierćwiecza przeobraził się świat i zmienili ludzie.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/moje-szerokie-tory ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Moje szerokie tory"

Opinia

466 stron powrotu do przeszłości

Awatar użytkownika466 stron powrotu do przeszłości. Możliwość cofnięcia się do czasów szkolnych lub studenckich, z sentymentem, ale również refleksją, jak bardzo czas i doświadczenia życiowe nas zmieniają. Anna Suszek napisała fenomenalną książkę, która lekko podważa teorię, że najszczęśliwsze chwile to chwile młodości. Z perspektywy czasu okazuje się, że nie wszystkie decyzje podjęte w młodości, były dla nas dobre, a ich konsekwencje mogą nas zaskoczyć nawet po 25 latach.


http://dlalejdis.pl/artykuly/moje_szerokie_tory_recenzja

27 luty 2018 09:39

Opinia

Każdy ma prawo do szczęścia

Awatar użytkownika

Ludzie mają tendencję do „kolekcjonowania” wspomnień. Wielokrotne lubimy przecież analizować minione chwile. Czy warto? Przecież nie sposób przewidzieć, co tak naprawdę zaważy na naszym życiu. „Moje szerokie tory” to książka, która uświadomi nam, jak bardzo zmienia się świat, a wraz z nim my wszyscy. Główna bohaterka znajdzie się w przełomowym momencie swego życia. Wyjątkowość tej chwili budzi sentymenty. Wracają wspomnienia sprzed trzydziestu kilku lat. Dzięki temu będziemy mogli przyjrzeć się sytuacją z czasów jej studiów w ZSRR. To bardzo barwny okres obfitujący w codzienne obowiązki, ale i rozrywki. Poznamy studentów przybywających z różnych państw i kontynentów. Wyruszymy w wiele ciekawych miejsc. Ostatecznie będziemy obserwować, jak bohaterka odświeża znajomość sprzed lat. Dawniej ten człowiek był dla niej kimś ważnym, ale kim będzie teraz? Minęło przecież ćwierćwiecze.

16 luty 2018 08:46

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy