Na krawędzi światów

| Dodano: 27 maj 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka Kingi Trześniowskiej opowiada historię dziecka, które za wcześnie i zbyt drastycznie wrzucone zostało w wir samotności i dorosłości. Po śmierci babci, Matyldzie nie został praktycznie nikt. Owszem, ma rodziców, ale ci, zajęci pogonią za pomnażaniem już posiadanej sławy i bogactwa, nie mają z córką żadnego kontaktu. Nie uważają też zresztą, że jest im on jakoś szczególnie potrzebny. Dziecko się nie opłaca, a co dopiero wchodzenie z nim w irytujące relacje. Dni nastolatki upływają na kontemplowaniu własnej samotności i snuciu refleksji nad kondycją świata, przy siedzeniu w wielkim, bogatym i pustym domu. Wszystko zmienia się, niestety, na jeszcze gorsze, gdy pewnego wakacyjnego dnia do drzwi dziewczyny dobija się jej jedyna przyjaciółka, Anastazja, i z przerażeniem wyznaje, że jest poszukiwana przez organa ścigania za brutalne zabójstwo.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/na-krawedzi-swiatow_p338 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Na krawędzi światów"

Opinia

young crime story

Awatar użytkownika

Taka sobie, nawet interesująca, historia młodzieżowa i kryminalna. Może troche jak u Chmielewskiej ale zdecydowanie bardziej poważna.

6 czerwiec 2014 11:14

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl