Miłość ponad wszystko

| Dodano: 20 lipiec 2017 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka przedstawia zrozumienie istoty przebudzenia, zmian jakie zachodzą w nas samych. Pokazuje nieodpartą chęć poznania Świata Duchowego. To poszukiwanie prawdy i sensu życia jest możliwe tylko w czasie własnych przeżyć. Dlatego, aby to odnaleźć oraz, aby zrozumieć i poczuć Miłość Prawdziwą, autorka poddaje się hipnozom i transom. Podróżuje w przestrzeniach duchowych, spotyka świetliste Istoty, rozmawia z nimi, słucha ich rad i przekazów. Autorka w spontanicznej relacji prowadzi czytelnika przez świat swoich niezwykłych doświadczeń. Opisuje spotkania z istotami nieziemskimi i wędrówki przez miejsca niedostępne w ziemskim życiu. Ma możliwość przyjrzeć się sobie w różnych wcieleniach. Odbywa podróż duchową, z której wraca, jak wyznaje, szczęśliwa i przepełniona miłością. Uważa za swoją powinność wskazywać ludziom drogę do miłości i duchowości.

Źródło: http://www.psychoskok.pl/produkt/milosc-ponad-wszystko ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Miłość ponad wszystko"

Opinia

Awatar użytkownika

„Taki stan jest dla mnie bardzo przyjemny. Czuję się dobrze, coraz lepiej, spokojniej.”- tak o swoich uczuciach w książce „Miłość ponad wszystko” pisze Małgorzata Król. Nie zawsze jednak autorka w ten sposób się czuła. Jej życiorys wypełniają wydarzenia, jakie wiele kobiet zna z autopsji ( rozwód, rozstanie, smutek), aż do czasu, kiedy w jej życiu zaczynają pojawiać się rzeczy, jak sama pisze, dziwne i postanawia dowiedzieć się jak najwięcej o ich istocie a przy okazji o sobie samej.
Kilkakrotnie decyduje się poddać hipnozie. Podczas seansów odbywa „ podróże „ pozwalające jej zmienić postrzeganie świata i swojej w nim roli. Przeżywa dużo i bardzo intensywnie. O tym właśnie pisze w swojej książce pełnej emocji i szczerości. Nazywają ją przewodnikiem, gdyż jest przekonana, że już wie, co w życiu jest najważniejsze i pragnie o tym mówić.
Może warto jej posłuchać- ja już mniej boję się śmierci.

3 pażdziernik 2017 08:00

Opinia

Awatar użytkownika

"Miłość ponad wszystko" to hasło, którym kieruje się wielu z nas. Dla ludzi uczucie jest czymś więcej niż słowa, bo to one pokazują naszą duszę, otwierają ją na innych. Taki tytuł nosi również mała książka Małgorzaty Król. To krótka forma przewodnika po życiu duchowym człowieka. Autorka opowiada o uczestnictwie w szeroko pojętych seansach hipnozy, poprzez które doszukuje się najważniejszych życiowych wartości. Według niej książka powstała z potrzeby wypływającej wprost z dobrego serca, które pragnęło podzielić się tym z innymi. Być może ktoś z nas chętnie podejmie te samą drogę co ona.

Małgorzata Król przeprowadza nas przez niezwykły świat i swoje ponadludzkie doświadczenia. Poznajemy jej historię spotkań z niedostępnymi dla wszystkich istotami oraz miejsca, które nikt z nieśmiertelnych nie ma mocy odwiedzić. Każda podróż umacnia ją w sile, szczęściu i miłości. Czuje potrzebę prowadzenia innych ku dobru.

Nie jestem przekonana, do tych metod myślę, że niechętnie bym również ku nim podążała. Wierze własnej sile i chwytaniu losu w swoje ręce, dlatego też książka ta była dla mnie miłym zaskoczeniem, ale niestety tylko tyle. Uważam, że aby być szczęśliwym powinnam dążyć według własnych życiowych zasad. Transy czy hipnozy są dla mnie dodatkiem, ale nie życiowym przewodnikiem.

Książeczkę oceniam pozytywnie, choć to nie literatura, którą polecałabym każdemu. Trudno pisać o takich propozycjach, ponieważ to, co czuje każdy z nas duchowo, jest indywidualną sprawą.

3 pażdziernik 2017 08:00

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl