Prawda Serca - Elementarz Nowej Ziemi

| Dodano: 14 marzec 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka „Prawda Serca” jest dziełem przepływu światła poprzez serce przebudzonego człowieka i jest wyrażeniem stanu tego światła, nauki jakie ono niesie i jakimi się dzieli na tym etapie wzniesienia. Książka ta nie jest teorią umysłu i wiedzą pochodzącą z niego, a jest autentyczną prawdą wznoszenia się jednego serca, które tą prawdą dzieli się z każdym. Każdy z was, kto poczuje jakąkolwiek pomoc dla swojej drogi, w swojej nauce, może pomocą zawartą w tych kartach wznieść się, pamiętając jednak o przetworzeniu wszystkiego przez swoje własne, niepowtarzalne serce.

Otrzymujecie do rąk Elementarz Nowego Świata, bo jest to pisarstwo nowej ery. Twórczość w Nowej Ziemi wypływa z połączenia Boskiego Serca jednego człowieka, ze świadomości połączonej jedności jako całości istnienia. Ugruntowuje podstawową pracę, bez której nie sposób zaistnieć na Nowej Ziemi, nazywanej Królestwem Serca. W tej erze znika potężna rola umysłów, a uczycie się ponownie żyć sercem, przypominając sobie jego nieskończone możliwości. Ten świat, w który wkraczacie, jest wymiarem miłości, którą tworzy serce każdego z was i którą sami jesteście, dlatego nie stając się nią, nie jesteście w stanie zaistnieć w nim. Książka ta w prostocie podaje wam niuanse, których dotąd szukaliście tak daleko, a które są tak blisko, dlatego często wydawały się wam tak skomplikowane. Podane tu zagadnienia, są pomocą w nowym spojrzeniu na siebie samego i kierowaniem tego spojrzenia na swoje wnętrze, którego centrum jest boskie serce, budzące się w każdym.
Przyjmijcie pomoc tej książki, nie jako kolejną naukę, nie jako kolejną technikę, ale jako dar przypomnienia cudu doskonałości, zawartego w każdym człowieku. Moc miłości oczyszczonego serca dokonuje cudów, którymi zdumiejecie się wykonując je w wielkiej prostocie. Źródło miłości w was to inaczej Bóg, którego jakże często szukaliście dotąd na zewnątrz. Prawda Serca uprzytamnia to wam, że sami nim jesteście i już odtąd niczego i nikogo nie potrzebujecie szukać poza sobą, poza jednością, którą coraz bardziej się czujecie.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/prawda-serca-elementarz-nowej-ziemi_p465 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Prawda Serca - Elementarz Nowej Ziemi"

Opinia

Faktycznie boska

Awatar użytkownika

Ogromnie mądra książka. Seksualność to nie sama biologia i fizyka. Kochać trzeba sercem, rozumem i dopiero potem fizycznie.

14 lipiec 2014 11:48

Nowa opinia

Recenzje dla: "Prawda Serca - Elementarz Nowej Ziemi"

Napisał z serca Janusz Pelc ze Słupska

....Wszystko w Waszych Sercach"  ale przecież  uczono mnie, że „wszystko w moich rękach",  że "jak sobie pościelę tak się wyśpię".......Tak wiele różnych "prawd" w nas wpisano, że czytając " Prawdę Serca" doznawałem szoku co chwilę.! Długo byłem na ścieżkach rozwoju duchowego ale żadna oferowana nauka na dłużej mnie nie zatrzymała bo nie odczuwałem w nich MIŁOŚCI.   To co tu dotknąłem wstrząsnęło mną i wiedziałem, że to jest TO! Ja fruwam, jestem coraz bardziej wolny bo pozbywam...

Agnieszka Żmijewska-Czajka

Elementarz Nowej Ziemi, to piękno i prawda w czystej postaci. Daje nowe spojrzenie na życie, udziela odpowiedzina wszystkie pytania, które dotychczas pozostawały bez odpowiedzi. Z tą niezwykłą lekturę dotrzesz Czytelniku-Poszukiwaczu prostą drogą do swojego serca. Książka ta kończy etap poszukiwań, a rozpoczyna nowy, fascynujący etap Doświadczania.                                   ...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl