Iść za Jego głosem

| Dodano: 8 pażdziernik 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

„Iść za Jego głosem” Tori Ritner (autorki „Puzzli”), to świadectwo nawrócenia i odnalezienia drogi do Boga. Autorka już od dziecka szukała Boga w swoim życiu, bardzo pragnęła zrozumieć zawikłane i nielogiczne kwestie wiary, a czasem napawające ją nawet lękiem symbole religijne. Zadawała wiele pytań, odpowiedzi dostawała wymijające lub nie dostawała ich wcale. Z czasem rozwiązań zaczęła szukać w okultyzmie i parapsychologii. W jej życiu zaczęły się dziać różne rzeczy, często były to trudne do opisania zjawiska. Kiedy nie mogła sobie z tym poradzić, na skraju wyczerpania udała się po pomoc. Wtedy poczuła sprawczą moc Boga. Boga, który wyprowadził ją z ciemnego zakamarka na światło: „Teraz z perspektywy czasu łatwiej jest mi zrozumieć, dlaczego, Bóg w moim życiu pozwalał na cierpienie, dopuszczał, bym doświadczyła mocy złego, tak mocno, że wydawałoby się, iż nie będę w stanie się od tego wyzwolić. Dopiero teraz wiem, że to wszystko, co wydarzyło się w moim życiu, miało sens i logikę. Bóg chciał, bym poznała życie w ciemności, a ponieważ znał moje serce - wiedział, że pewnego dnia usłyszę cichutki głos Ducha Świętego i otworzę drzwi serca na jego Słowo”.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/isc-za-jego-glosem_p375#rate5 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Iść za Jego głosem"

Opinia

Kto uwierzy ten żyje

Awatar użytkownika

Optymistyczna w sumie opowieść o nawróceniu na wiarę chrześcijańską, opisująca drogi kręte, pełne fałszu i cierpienia oraz spokój i szczęście po nawróceniu. To wszystko jest oparte na faktach i stanowi świadectwo dla innych. Mocno polecam aby zrozumieć trochę Boga.

8 pażdziernik 2014 11:41

Opinia

Prawdziwe świadectwo nawrócenia!!!!

Awatar użytkownika

Historia Tori Ritner to materiał na niejeden film. W książce pt. „Iść za Jego głosem” autorka wspomina swoją drogę do Boga  i nawrócenie, którego musiała dokonać z pomocą innych, by wypędzić ze swego życia demona. Od najmłodszych lat, już jako dziewczynka, Tori szukała drogi do Boga. Pragnęła być blisko niego, pisała mu dziecięce modlitwy. Wielu rzeczy jednak nie rozumiała.

8 pażdziernik 2014 08:14

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl