Rozwój osobisty kluczem do sukcesu

| Dodano: 28 maj 2013 | Dodana przez: Ryszard Krupiński

Share

Okładka

Twoja ocena

Książka "Rozwój osobisty kluczem do sukcesu" stanowi sugestię, lecz nie zawiera gotowych odpowiedzi ani scenariuszy kariery i szczęścia, gdyż takich po prostu nie ma. Pomimo elementarnego podobieństwa w swojej naturze, każdy z nas jest inny, skomponowany z odmiennych doświadczeń i wpływów. Dlatego odpowiedzi i pomysł na życie również mamy różne i tylko my sami mamy sposobność odnaleźć swoją unikalność i miejsce w przestrzeni samorealizacji.

Cykl składa się z 52 medytacji, symbolicznie odzwierciedlających liczbę tygodni w roku. Rozważania dotyczą najważniejszych obszarów i naszych codziennych zmagań, od filozofii sukcesu po moralność i wiarę, od agresji po miłość, od beznadziejnego trwania po szczęście i satysfakcję z życia, od przeszłości po przyszłość.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/rozwoj-osobisty-kluczem-do-sukcesu_p2 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Rozwój osobisty kluczem do sukcesu"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Rozwój osobisty kluczem do sukcesu"

Wiara przenosi góry

Trenuj optymizm, siła jest w nas samych. Wiara w siebie i swoje szczęście pomaga przenosić góry. Czy można nauczyć się patrzenia na świat przez różowe okulary? Optymizm jest życiowym napędem, dlatego należy go trenować. Możemy trenować go tzw. ego-treningiem, który poprzez system różnych działań naładuje nas energią i pozytywnymi myślami wzmacniając naszą samoocenę. Aby to głębiej ogarnąć polecam kilka ciekawych ebooków, które poruszają ciekawe tematy dotyczące kształtowania naszej świadomości potrzebnej...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl