Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem

| Dodano: 8 pażdziernik 2014 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

"Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem" Grzegorza Kaźmierczaka jest esencją świadomości - kondensacją prawdy o niej, spisanej w przeciągu kilku dni, jako dar dla każdego. Dar kochania Sercem jest nieuchronny dla każdego, kto zechce doświadczać w Nowej Ziemi. Podniosła się twoja świadomość, a biorąc do ręki tę książkę dajesz szansę przebudzenia w sobie Daru Boskiej Seksualności i odkrycia największej tajemnicy człowieka.

Dla tych wszystkich, którzy odczują potrzebę dalszej pracy nad sobą, przypominam o poprzednich książkach będących pomocą w budzeniu świadomości Świata Ziemi.

"Przeniknijcie się świadomością boską, płynącą z kart tej książki, a ona pomoże wam wznieść się w niecodzienność, w nowy boski świat, poprzez poznanie, pokochanie prawdy o waszym Darze Seksualności, w każdym człowieku. Dar tego poznania da wam wyjście z zagubienia stojącego niżej zwierzęcego doświadczania człowieka na Ziemi. Płynące tu słowa to słowa mego syna, który poprzez jedność z JAM JEST, dar wam księgi tej czyni."

Źródło: http://www.ebooki123.pl/boska-seksualnosc-czyli-sztuka-kochania-sercem_p374 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem"

Opinia

Sexman

Awatar użytkownika

Taka sekciarska, para-religijna książka , podnosząca temat ludzkiej seksualności i emocjonalnej miłości. Generalnie książka jest nieszkodliwa i pozytywnie nastawia do samego siebie czytelnika a nawet może być pomocna w uzyskaniu samoakceptacji.

8 pażdziernik 2014 11:35

Nowa opinia

Recenzje dla: "Boska seksualność czyli sztuka kochania sercem"

Miłość jest procesem, Miłość jest Drogą, Miłość jest Bogiem

Miłość jest procesem, Miłość jest Drogą, Miłość jest Bogiem, którego poznajemy w sobie. Tak odkrywamy Boską Seksualność, seksualność pozbawioną egotycznych zachowań i zachcianek. Wybierając doświadczanie na Ziemi zdecydowaliśmy się przejść przez człowieczeństwo, aby zobaczyć czym jest pełnia boskości. Jak zaliczyć ten etap? Jak przygotować się do egzaminu z naszych ziemskich nauk? W książce "Boska Seksualność, czyli Sztuka Kochania Sercem" już są gotowe odpowiedzi, otrzymujemy...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl