Granica rzeczywistości

| Dodano: 11 sierpień 2017 | Dodana przez: Judyta Aleksandra Niemiec

Share

Okładka

Twoja ocena

Różne opinie, pomysły i style życia również mają swoje terytoria. Trwa nieustanna walka o przestrzeń pomiędzy skłóconymi wartościami na każdej granicy. Każdy walczy o swój spokój sumienia i poczucie słuszności w konflikcie z innymi. Chcielibyśmy, żeby "nasze" było najsilniejsze i powszechnie uważane za lepsze. Z drugiej strony jednak, cenimy sobie to, co wyjątkowe i czerpiemy dumę z popierania słabszego, silnemu na przekór.
Chłopak nazywany Ponazwisku idzie pod prąd, nie mając pewności, czy odniesie sukces - czy da mu to wewnętrzny spokój. Za pośrednictwem krzykliwego alter-ego poddaje sprawdzeniu swoje najskrajniejsze i najbardziej konfliktowe pomysły. Musi się dowiedzieć, czy warto jeszcze bronić tego terytorium, czy lepiej jest przejść na stronę zwycięzców. W wieku dojrzewania młody człowiek kształtuje tożsamość po raz pierwszy.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/granica-rzeczywistosci_p719 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Granica rzeczywistości"

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy