Opowieści o uczuciach

| Dodano: 8 listopad 2013 | Dodana przez: Judyta Aleksandra Niemiec

Share

Okładka

Twoja ocena

Czy miłość to tylko puste słowa, a życie może stracić sens w jednej chwili? – Czy naiwna dziewczyna zakochana po uszy w bogatym przystojniaku może zdobyć jego uczucia? Czy bajka o kopciuszku może się ziścić w normalnym życiu? Czy dziecko może połączyć ludzi z dwóch skrajnie różnych światów? Czy pieniądze psują ludzi? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziemy w książce pt. „Opowieści o uczuciach”. W opowiastce „Maski” główny bohater ukrywa swoje skłonności homoseksualne, spędzając życie przy boku kobiety, a kochając swojego wspólnika. Czy można mieć dobre życie, kiedy udaje się kogoś kim się nie jest? Czy lęk przed odrzuceniem przez społeczeństwo usprawiedliwia okłamywanie bliskich osób? Czy można wierzyć w miłość, gdy po utracie wzroku w skutek tragicznego wypadku odwracają się od nas najbliższe osoby a kobieta, która kochała nagle odchodzi. Autorka zagląda w dusze, serca i umysły ludzkie, przenika myśli i pragnienia. Obnaża prawdę o ludziach, którą oni próbują ukryć, demaskuje ich pobudki postępowania, wystawia na światło dzienne mroczne sekrety. Nie rzadko ocenia, patrząc z boku. Zawsze zadaje pytania, które skłaniają do refleksji nad własnym życiem, bo opowiastki to w większości historie prawdziwe. Nikt tak pięknie, obrazowo nie pisze o uczuciach - jak autorka.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/opowiesci-o-uczuciach_p284 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Opowieści o uczuciach"

Opinia

pozytyw

Awatar użytkownika

Książka, wydaje się, romantyczna, opowiadająca o uczuciach a zwłaszcza o miłości. Przy tym wszystkim książka o sprawach życiowych. Wszystko w niej może mieć odbicie w prawdziwym życiu. Polecam do czytania innym.

9 grudzień 2013 15:49

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl