Kochanka

| Dodano: 2 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

„Kochanka” to tytuł pierwszej powieści Patryka Nowodworskiego. Jest to książka nacechowana erotyzmem, ale także przemocą i pewną dozą komizmu. Ogólnie rzecz ujmując można ją potraktować jako dobrą rozrywkę. Książka opowiada historię z życia młodego, żonatego mężczyzny, który prowadzi podwójne życie. Z jednej strony ma żonę i rodzinę, a z drugiej pozwala sobie na niezobowiązujący sex z kochanką. Sytuacja ta jednak nie trwa wiecznie, ponieważ kochanka głównego bohatera domaga się, aby ten się rozwiódł i poślubił ją. Na taki dyktat nasz bohater – Franek reaguje próbą zerwania ze swoją kochanką, i jednocześnie koleżanką z pracy, ale to tylko zaostrza sprawę. Kochanka szantażuje go możliwością przesłania niedwuznacznych zdjęć i poinformowania o wszystkim żony naszego bohatera. Franek robi dobrą minę do złej gry i obiecuje kochance, że już wkrótce powie o wszystkim żonie i się z nią rozwiedzie. W rzeczywistości nasz bohater nie ma zamiaru jednak burzyć swojego legalnego związku, dlatego też planuje zamordowanie swej kochanki. Franek początkowo podejmuje próby otrucia swej niedawnej „miłości”, ale truje tylko przypadkowego człowieka w restauracji. Mimo to nie rezygnuje ze swego zamiaru, a okazja ma się pojawić niebawem, kiedy oboje wyjadą na szkolenie do Zakopanego. Od tego momentu rozwija się zasadnicza część powieści. Co dalej będzie się działo oraz czy morderczy zamysł Franka zostanie zrealizowany dowiedzieć się można z samej powieści. Zachęcamy zatem do czytania, zwłaszcza że w książce jest wiele naprawdę zabawnych sytuacji.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/kochanka_p27 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Kochanka"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Kochanka"

"Kochanka" Patryka Nowodworskiego

Franek, jest trzydziestodwuletnim przedstawicielem handlowym z Poznania. Ma piękną, młodą żonę Mirkę i troję wspaniałych dzieci oraz uroczą, seksowną kochankę Andżelikę. Jednym słowem żyć, nie umierać, ale pewnego dnia sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy atrakcyjna flama oświadcza, że chce zostać żoną Franka i przyszłą matką jego dzieci. W zaistniałej sytuacji mężczyzna próbuje zakończyć bliską znajomość z kochanką niestety zdeterminowana kobieta oświadcza, że powie jego żonie o  romansie. W...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl