Ja, oni i Dżej

| Dodano: 9 grudzień 2014 | Dodana przez:

Share

Okładka

Twoja ocena

„Ja, oni i Dżej” to opowieść o trudnej miłości. To również opowieść o walce dwóch sprzecznych osobowości uwięzionych w jednym ciele. Ciele młodej i kruchej kobiety, która latami walczyła o uczucie mężczyzny. Kobiety, która raz była bezbronna i zakompleksiona, by po czasie kontrolę nad jej życiem przejmowało „drugie ja”, Dżej. Dżej była szalona, spontaniczna, żądna przygód i zabawy. Nie przejmowała się drobiazgami, czerpała przyjemność z każdej minuty swojego życia. Po dobrej zabawie przychodził jednak czas, kiedy powracała stateczna i spokojna Emma. Wiele musiała znieść, by w końcu zrozumieć, co jest dla niej najważniejsze, co liczy się w życiu. Kiedy wiedziała, że dawnej miłości nie da się uratować, a ona sama poczuła, że znów może być kochana, wystarczyły sekundy, by poczuła siłę do zmiany swojego życia. Sekundy, w ciągu których wszystko wywróciło się do góry nogami, a spontaniczna Dżej zadecydowała o tym, jak dalej będzie wyglądało jej życie. Czy podjęła dobrą decyzję i niczego nie żałuje? Czy teraz jest szczęśliwa? Dowiesz się, czytając zaskakującą opowieść „Ja, oni i Dżej”.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/ja-oni-i-dzej_p405 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Ja, oni i Dżej"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Ja, oni i Dżej"

Każdy ma swoją Dżej

Któż to siedzi w Waszej głowie? Skromna dziewczyna i grzeczny chłopiec, czy może kobieta rozwiązła i męski drań? A może Wasza osobowość to zlepek różnych charakterów i różnych postaw życiowych, które często ukrywacie przed innymi, mając tzw. drugą twarz? Nie wstydźcie się tego – chyba każdy z nas ma taką swoją Dżej, czyli zupełnie inną naturę, niż tę, którą pokazujemy na co dzień.Jolanta Nasiłowska to czterdziestoczteroletnia debiutantka, pracująca w firmie finansowej. Autorka już jakiś czas temu opowiadając...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl