Uwaga – tajemnicza „Dziura”!

Obrazek artykułu
Gdy na naszej drodze pojawi się tajemnicza „Dziura”, nikt nie ostrzeże nas przed niebezpieczeństwem. Na szczęście w tę „Dziurę” warto wpaść.

Wiodąc spokojne, przewidywalne życie, nie spodziewamy się nieoczekiwanych zmian. Los może jednak nas zaskoczyć. Jedna chwila, jedno zdarzenie, jeden moment wystarczy, by zmienić wszystko.


Oczywiście na wiele okoliczności możemy się przygotować. Na inne warto się ubezpieczyć, ale najpewniej, gdy na naszej drodze pojawi się tajemnicza „Dziura”, nikt nie ostrzeże nas przed niebezpieczeństwem. Zachowajmy jednak spokój, bo w tę „Dziurę” warto wpaść.


Uwaga - tajemnicza "Dziura"!


Dzięki pasjonując powieści „Dziura” autorstwa Stanisława Kuczkowskiego, zrozumiemy jak wiele może zmienić niespodziewany wypadek. Główny bohater, biznesmen Piotr pewnego dnia wpadnie do tytułowej dziury. Nieprzewidywalne zdarzenie jakie spotka Piotra w zasadzie mogłoby przydarzyć się każdemu z nas, tyle że „Dziura” do której wpadnie Piotr jest niezwykła.


Otwór dosłownie pochłonie zaskoczonego mężczyznę. W jednej chwili Piotr znajdzie się w nieznanej mu przestrzeni, przez co będzie musiał uporać się z szeregiem niedogodności. Opanowanie zadziwiających konsekwencji zdarzenia nie będzie proste, ale przecież jakoś trzeba sobie poradzić.


Z czasem okaże się, że w nowej przestrzeni są ludzie, których warto poznać. Pojawi się także szansa, by stopniowo realizować marzenia i tajemnicza dziewczyna…


 „Dziura” to spokojna, realistyczna opowieść relacjonowana przez starszego Pana, o imieniu Krzysztof. Uważni czytelnicy odnajdą wspomnienie losów bohaterów romantycznej opowieści „Mijanie czasu”.


Książka do nabycia na stronie: http://bonito.pl/k-1332537-dziura


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl