Promocja książki Michała Krupy na Targach Książki we Wrocławiu

Obrazek artykułu
Podczas tegorocznych już 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek odbędzie się promocja najnowszej książki Michała Krupy „Janek herbu pół krowy”.

Michał Krupa jest przedstawicielem młodego pokolenia pisarzy, który potrafi patrzeć na świat z lekko przymrużonymi oczami. Czytelników w twórczości autora urzeka zdolność łączenia w spójną, często zaskakującą całość przeciwności. Jak do tej pory czytelnicy poznawali charakterystyczny styl Michała Krupy dzięki takim książkom jak: „Cześć, mam na imię Michał”, „Łosoś norwesko-chiński’, „Łosoś a la Africa”, „Maślana – Czas pokoju”.


Podczas 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek odbędzie się promocja najnowszej książki Michała Krupy „Janek herbu pół krowy”. Czytelnicy mogą więc liczyć, że na nabytej książce pojawi się autograf autora.

Janek herbu pół krowy” zabierze nas w czasy Władysława Łokietka. Przygotujmy się więc, że na naszej drodze staną smoki, rycerze, księżniczki, leśne babki, i wiele innych nieprzeciętnych postaci.


Autor spotka się z Czytelnikami już 4 grudnia przy stoisku Wydawnictwa Psychoskok (stoisko nr 112) w godzinach 11:00 – 14:00. Zapraszamy


Zapraszamy na profil autora na Facebooku: https://www.facebook.com/krupamichalpisarz

 Wiecej o autorze: http://krupamichal.autorzy365.pl

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl